«Лотос К» пропонує саджанці суниці фріго як вигідне економічне рішення для вашого бізнесу

 «Лотос К» пропонує саджанці суниці фріго як вигідне економічне рішення для вашого бізнесу

Кожен, хто займається вирощуванням ягід суниці, знає, що від вибору садивного матеріалу залежить не лише врожайність, а й подальші економічні перспективи виробництва загалом. Існує низка чинників, які умовно можна поділити на ті, на які можливий безпосередній людський вплив, а також на неконтрольовані, тобто ті, що не залежать від здібностей агрономів.

Скажімо, якщо на якість ґрунту і його родючість можна впливати своєчасно вносячи відповідні добрива, то кліматичні умови часто-густо можуть бути непередбачуваними та слабко прогнозованими, особливо впродовж останніх декількох років. Ось чому вибір садивного матеріалу – найголовніший аспект для будь-якого господарства. Особливо варто звертати увагу на адаптованість рослин та їхнє здоров’я. Здоровий, адаптований, сертифікований матеріал – це запорука успіху.

Нині на ринку представлено безліч сортів суниці садової, вирощених за різними технологіями. Це можуть бути саджанці як з відкритою (зелена розсада), так і з закритою кореневою системою або саджанці, вирощені за технологією фріго.

Компанія «Лотос К» пропонує звернути увагу саме на саджанці суниці фріго, адже вони мають низку економічних переваг. Зокрема, основні з них – це можливість швидке отримання врожаю в перший рік посадки, причому навіть у період «не сезону», довгий термін зберігання і пролонгований період висаджування. Ми пропонуємо саджанці нідерландського й українського виробництва. В асортименті представленні сорти усіх термінів дозрівання: від ранніх – до пізніх і нейтрального світлового дня (ремонтантні). Наші спеціалісти з радістю допоможуть з вибором та нададуть відповідні консультації. Вся продукція сертифікована та випробувана в умовах поля. Окрім того, для наших клієнтів залежно від обсягів замовлення ми пропонуємо індивідуальні умови співпраці. Детально ознайомитися з доступними сортами ви можете на нашому сайтіhttps://lotosk-frigo.com.ua/#company. Ми відкриті до співпраці як з великими фермерськими господарствами так із ягідниками любителями.

Цікаво? Звертайтеся за деталями!

Контакти:

Вул. І. Сулими 2, смт. Глеваха, Київська обл., Україна

+38 (044) 454 75 13, +38 (068) 608 83 38, +38 (073) 044 01 54

Оформити передплату  україномовного журналу «Ягідник», а також російськомовного у форматі PDF можна за телефонами:

Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46

Ірина Петронюк, тел..: +38 096 491 66 92

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +38 096 45 87 682

Журнал «Ягідник»

Останні статті