Лохина iBerry вийшла на ринок Великобританії та Фінляндії

 Лохина iBerry вийшла на ринок Великобританії та Фінляндії

Цього року компанія «Нікдарія» (ТМ iBerry) більшість своєї лохини реалізувала саме на внутрішньому ринку України. Але, крім цього, підприємству вдалося налагодити співпрацю та вийти на міжнародні ринки – Великобританії та Фінляндії. Детальніше про це, а також про вимоги до українських компаній і їхньої продукції, в ексклюзивному коментарю «Ягіднику» розповів директор з розвитку компанії «Нікдарія» (ТМ iBerry) Євген Харлан.

– Я думаю, що в кінці цього сезону, коли з’явиться статистика, ми побачимо суттєве збільшення експорту лохини. Зокрема, наше підприємство почало постачати ягоду дуже великому клієнту – компанії Winterwood. Цього сезону ми стали їхніми партнерами, чим дуже пишаємося, – каже директор з розвитку компанії «Нікдарія» (ТМ iBerry).

Winterwood – міжнародний виробник і дистриб’ютор ягідної продукції з головним офісом у Великобританії. Поля компанії знаходяться в Англії, Франції, Польщі і Північній Африці та налічують більше 2000 гектарів. На думку аналітиків, Winterwood – найбільший виробник лохини в Європі й Африці. Компанія оперує найбільшими спеціалізованими пакувальними складами м’яких фруктів у світі. Щорічний товарний обіг Winterwood становить близько 20 000 тонн продукції та 60 мільйонів упаковок.

За словами Євгена Харлана, цей контракт дуже важливий для компанії «Нікдарія», оскільки Великобританія – це досить специфічний ринок, з яким не лише складно налагодити співпрацю, а й взагалі працювати. 

– У Winterwood встановлене таке ж сортувальне обладнання, як у нас, – Unitec. І саме завдяки цьому рік тому ми почали говорити про, щоб стати їхніми партнерами. В результаті вони виставили нам жорсткі вимоги, вимагали наявності сертифікатів Global.G.A.P. і GRASP… Через це ми не могли відправити перші партії лохини саме на початку. Після підтвердження Global.G.A.P. власник компанії Winterwood під час війни відвідав наше господарство та провів власний аудит. У результаті ми тестово відправили дві партії лохини. Але я впевнений, що наступного року будемо говорити вже про зовсім інші обсяги поставок, – розповідає Євген Харлан.

Окрім цього, компанія «Нікдарія» зробила ще першу поставку лохини ще й Фінляндію.

– Це також ринок, на який дуже складно зайти, адже він досить закритий. Налагодження такої справ праці – це результат трирічних переговорів з фінськими компаніями, – каже директор компанії.

Читайте також: В Україні не вистачає комплексів з заморожування ягід?

Зустрічайте новий випуск журналу «Ягідник»!

Журнал «Ягідник»

Останні статті