Літня акція: знижка 30% на всю рекламу на сайті «Ягідник»!

 Літня акція: знижка 30% на всю рекламу на сайті «Ягідник»!

Тільки зараз сайт «Ягідник» пропонує рекламодавцям акцію – знижку 30% на розміщення будь-яких банерів, новин, статей і пресрелізів за умови оформлення замовлення на 2 місяці.

Реклама на такому популярному сайті – це швидкий і дієвий спосіб заявити про себе та продемонструвати свій продукт, адже щодня наш ресурс відвідує близько 1000 користувачів. Тому реклама, розміщена на www.jagodnik.info, має низку переваг. Зокрема, завдяки банерам на головній сторінці відвідувачі сайту мають можливість відразу перейти на ваш продукт. Також такі банери забезпечують широке охоплення аудиторії, яка відвідує сайт проєкту «Ягідник».

Банери на сторінці розділу дозволяють рекламувати комплексні рішення для багатьох рослин, а банери на сторінці наукової статті націлюють вашу рекламу на зацікавлених відвідувачів конкретної теми чи проблеми, яка описана в статті. Вони також забезпечують високий трафік відвідування, адже статті просуваються у соціальних мережах – на сторінках «Журнал «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

Окрім того, сайт www.jagodnik.info реалізує довготривалі піар-кампанії для ягідничих господарств і технологічних підприємств, пропонує публікацію новин, повідомлень про події та прес-релізів компаній, а також інформації про впровадження інновацій у виробництво та наукових статей про передові технології.

Звертайтеся за телефонами:

+38 068-568-58-22,

+38 03652- 60-88-21,

+38 067-238-18-51

Або на e-mail: rnadia@ukr.netreklama.nti@ukr.net

Журнал «Ягідник»

Останні статті