Лінія змішування заморожених продуктів MEGA – нове досягнення в переробній галузі

 Лінія змішування заморожених продуктів MEGA – нове досягнення в переробній галузі

Ринок заморожених продуктів у Польщі розвивається дуже динамічно. Близько 70% польських домашніх господарств регулярно використовують заморожені фрукти й овочі для приготування страв. За статистикою, упродовж 2019 року ринок заморожених продуктів у Польщі виріс на 5,8% в обсязі і на 7,4% в ціні. Таку позитивну тенденцію спостерігають у всіх видах заморожених продуктів: від міксів «Овочі на сковороду» та інших овочевих сумішей і до фруктів.

ЗМІНИ НА ВНУТРІШНЬОМУ РИНКУ

На внутрішньому ринку Польщі, відповідно до загальноєвропейської тенденції, наявний приріст споживчого попиту. Це зумовлено декількома причинами. По-перше, на цей показник впливає стрімке зростання темпу життя. Споживачі все частіше надають перевагу швидкому приготуванню їжі задля економії часу. По-друге, сьогодні спостерігають зростання платоспроможності населення, особливо у великих містах. По-третє, упродовж останніх кількох років набуло популярності здорове харчування. Споживачі почали турбуватися про те, як продукти харчування впливають на їхнє здоров’я, тому звертають більше уваги на якість харчів, які вони вживають. Нині з’явилась можливість вживати в їжу різноманітні овочі та фрукти незалежно від пори року. Споживачі в Польщі стають більш обізнаними і вибирають продукти, які містять якомога менше консервантів і підсилювачів смаку.

Із наведених вище причин до компанії MEGA почало надходити багато запитів щодо змішування заморожених овочів. Тому компанія сьогодні представляє новинку – лінію змішування заморожених продуктів. Призначення такої лінії – виробництво заморожених харчових сумішей. Визначальна характеристика нової технології – точність її функціонування, що зумовлено безперервним вимірюванням ваги дозованих фракцій продукту.

MEGA представляє комплексні лінії для заморозки і переробки фруктів, ягід та овочів, лінії фасування й упаковування та інші технологічні рішення

ОСОБЛИВОСТІ НОВОЇ ЛІНІЇ ЗМІШУВАННЯ ЗАМОРОЖЕНИХ ПРОДУКТІВ

Новій лінії змішування MEGA притаманна реальна окупність інвестицій. Сприяють цьому такі чинники: індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучкість виробничої системи, багаторічний досвід співробітників, які створюють технології, що відповідають вимогам клієнтів.

Модульна конструкція, стандартизовані рішення, наявність запасних частин, кваліфікований сервіс і досвід у технологіях такого типу – це ті характеристики, які надають переваги лінії від компанії MEGA над обладнанням інших виробників, також призначеним для змішування продуктів із високою точністю.

Принцип роботи лінії простий. Продукти в контейнерах переміщаються в перекидачі, які, своєю чергою, переносять продукти в буферні місткості, оснащені системою дроблення. Завдяки їй складові суміші залишаються розсипчастими. Дозувальний конвеєр і система вимірювання ваги в поєднанні з автоматичною системою зважування підтримують вагові параметри окремих компонентів суміші. Система зважування складників гарантує максимально точне дозування продуктів. Окрім того, лінія оснащена дозатором для сипучих продуктів (трав або спецій).

Нова технологія адресована підприємствам, які переробляють фрукти й овочі, та групам виробників. Ми допомагаємо встановлювати своє обладнання, запускаємо його і впродовж 12 місяців здійснюємо гарантійне обслуговування. Але зазвичай після закінчення цього терміну співпраця з клієнтом не закінчується, і ми завжди готові провести технічний огляд та надати необхідні запчастини, – кажуть у компанії MEGA.

Перелік продуктів, які можна змішувати за допомогою змішувального обладнання, необмежений. Головне, щоб сировина була відносно однорідною і розсипчастою. Лінію змішування використовують для цілих фруктів та овочів (наприклад гороху, смородини), а також для нарізаних кубиками, скибочками, паличками (наприклад моркви, яблук).

Ми проєктуємо своє обладнання відповідно до вимог замовника. Так, на нашій останній установці можна одночасно змішувати до 10 продуктів. Цей діапазон можна збільшити, використовуючи попереднє змішування. Тобто спочатку змішують два компоненти, зберігають у камері, а потім використовують для остаточного змішування на новому обладнанні. Розмір одного продукту не повинен перевищувати 60 мм у діаметрі (суцвіття цвітної капусти, броколі). Наше обладнання підходить для більших виробників, які виготовляють близько 5 тонн продукції за годину. Загалом, продуктивність нового технологічного рішення залежить від якості продуктів. Нова лінія, яку ми пропонуємо, відкриє нові перспективи в бізнесі й допоможе збільшити обсяги виробництва, – резюмує представник компанії MEGA.

Контакти:
MEGA Sp. z o.o., вул. Пжемислова, 52
24-200, Польща, Белжице, тел. +48502508275
joanna.bartnik@megabelzyce.pl
export@megabelzyce.pl
www.megabelzyce.pl

Більше матеріалів про нові технології у сфері ягідництва читайте у друкованому журналі “Ягідник”.

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті