Limgroup: сорти спаржі для будь-яких кліматичних умов

 Limgroup: сорти спаржі для будь-яких кліматичних умов

Limgroup – це інноваційна селекційна компанія, яка спеціалізується на сортах спаржі та суниці садової. Розташована компанія в Хорсті, південній частині Нідерландів. Це глобальний гравець на ринку спаржі з різноманітністю сортів для всіх кліматичних зон світу.

Різні команди, що працюють в Limgroup, підсилюють один одного завдяки синергії та співробітництву в дослідних центрах, а також обміну ноу-хау. Ми прагнемо знаходити рішення та вирішувати проблеми, які ведуть до стійкості, прибутковості та якості.

Limgroup пропонує насіння спаржі власної селекції:

Aspalim Backlim Fruhlim Gijnlim Grolim Herkolim Javelim Lunalim Maralim   Maxlim Starlim Sunlim Vegalim Vitalim Xenolim

8 жовтня 2021 року у місті Вінниця агрономічний спеціаліст компанії Стефан Пол візьме участь у конференції «Спаржа в Україні: модна тенденція чи перспективний бізнес?» Запрошуємо вас приєднатися до заходу та особисто познайомитися зі Стефаном. «Розетта Агро»/Holland Rosetta представляє Limgroup в Україні. Ми заохочуємо до екологічно чистого виробництво, а отже, прагнемо обмежити транспортування у садівництві. Ми прагнемо розвинути місцеве виробництво в Україні. В Україні дуже придатні ґрунти для вирощування рослин спаржі для виробничих полів. Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся до нашого офісу в Києві +38044 2024 (UA/RU) або в Голландії +316 1592 6272 (RU).

Limgroup – селекція преміальних сортів.

Rosetta Agro – представник в Україні.

Київ, вул. Деміївська 43, офіс 6.

Тел.: 0443842421

# www.facebook.com/rosetta.agro.llc 

Журнал «Ягідник»

Останні статті