Китайські садівники мають намір вирощувати вишню в теплицях

 Китайські садівники мають намір вирощувати вишню в теплицях

Виробництво вишні в Китаї складе 450 000 тонн на 2020/2021 (квітень – березень). Це на сім відсотків більше, ніж у минулому році. Збільшення в основному пов’язане з появою нових вишневих плантацій. Про це повідомляє інтернет-портал freshplaza.

Незважаючи на сильні снігопади в квітні, стрімкий приріст вишневих садів повністю компенсував втрати врожаю, пов’язані з погодними умовами.

Якість вишні залишається хорошою в більшості районів вирощування, а спалах COVID-19, схоже, мало відбився на виробництві.

Площі під вишневі сади в Китаї 2020/2021 рік оцінюються в 153000 га, плюс два відсотки до минулого року.

Шаньдун, Шеньсі і Ляонін – три найбільших вишневих провінції КНР.

Крім цього, фермери в інших районах також активно розширюють свої вишневі сади: Ганьсу, Хенань, Хебей, Сичуань, Гуйчжоу, Юньнань, Синьцзян, Цинхай і Внутрішня Монголія – ​​всюди ростуть нові вишні.

До найпоширеніших сортів відноситься Beauty Early (Bing), що дає великі і солодкі ягоди з м’якоттю. Також популярний сорт Red Lantern, але частка цього сорту скорочується.

Компанії з оптимізмом дивляться на ринок високоякісної вишні та інвестують у виробництво, особливо в тепличне вирощування. У планах інвесторів будівництво по всьому Китаю «вишневих заводів» під скляним навісом. Тоді на внутрішній ринок можна буде поставляти вишню протягом більш тривалого часу. Сезон китайської вишні (включаючи тепличну) починається на початку березня і триває до кінця липня.

Журнал «Ягідник»

Останні статті