Китай обирає Macfrut

 Китай обирає Macfrut

Міжнародна виставка виробників свіжої продукції Macfrut-202 розпочнеться у понеділок, 6 вересня, з проведення на платформі macfrutdigital.com Дня Китаю, який буде присвячений бізнесу з цією гігантською азіатською країною. Це одне з найбільших нововведень виставки Macfrut-2021.

Враховуючи попередню виставку, коли китайський павільйон відвідали близько 120 тисяч відвідувачів, а експоненти отримали замовлення на загальну суму понад 10 мільйонів доларів, ATPC (китайський урядовий орган, який просуває сільськогосподарську продукцію), вирішив зосередити свою увагу на Macfrut.

Цьогоріч участь у Дні Китаю візьмуть понад 100 китайських підприємств (порівняно з 87-ма минулого року) лише преміумкласу та численні міжнародні компанії, які прагнуть запропонувати свої товари та послуги Китаю. Також буде виставлено більшу порівняно з минулим роком кількість китайської плодоовочевої продукції. Усі стенди можна буде побачити трьома мовами: італійською, англійською та китайською. Під час зустрічей B2B експонентам і покупцям буде надана послуга перекладу

«Китай обрав Macfrut як еталонну виставку для своєї торгівлі фруктами та овочами, – пояснює президент Macfrut Ренцо Піраччіні. – За допомогою цього проєкту ми пожинатимемо те, що було посіяно в першому виданні Macfrut Digital, у якому взяла участь величезна кількість китайських компаній. Такий проєкт запропонує італійським компаніям чудову можливість налагодити бізнес з цією гігантською азіатською країною».

Для інформації в пресі

Олена Вінченці

Міжнародна пресслужба Macfrut c/o fruitecom – +39 059 7863894

Журнал «Ягідник»

Останні статті