Кожен ресурс має значення: TOMRA Food оголошує нову стратегію

 Кожен ресурс має значення: TOMRA Food оголошує нову стратегію

Компанія TOMRA Food представила нову стратегію бренду. Вона, зокрема, наголошує на цінності, яку вона створює для клієнтів і виробництва продуктів харчування в усьому світі, амбіціях, які поділяє зі своїми клієнтами, а також згуртовує всі напрямки діяльності, які об’єднали в одну компанію.

Про ці зміни на пресконференції під час виставки Fruit Logistica, яка відбулася в Берліні 5-7 квітня, оголосили президент і головний виконавчий директор компанії TOMRA Туве Андерсен і виконавчий віцепрезидент і керівник TOMRA Food Мішель Піканде.

На підтвердження прагнення TOMRA Food працювати ще ближче з виробниками, фасувальниками та харчовими підприємствами з метою оптимізації виробництва харчових продуктів, назву бренду TOMRA Food тепер супроводжуватиме слоган: «Кожен ресурс має значення».

Щоб узгодити діяльність TOMRA Food, яка з роками зростала завдяки злиттям і поглинанням, підприємства Compac і BBC Technologies, придбані TOMRA в 2018 році, тепер прийняли назву торгової марки TOMRA Food. Вони сформують новостворену бізнес-сферу TOMRA Fresh Food, а інші операції TOMRA Food стануть частиною бізнес-сфери TOMRA Processed Food.

– Те, як ми розповідаємо історію нашого бренду, полягає не тільки в тому, щоб повідомити про нашу позицію та майбутні амбіції TOMRA Food. Це також частина ширшої стратегії TOMRA, щоб змінити світ, у якому ми живемо. Ми можемо досягти це шляхом тісної співпраці з клієнтами та встановлення загального способу дій, щоб використовувати сильні сторони всієї групи компаній. Оновлений бренд також є частиною стратегії залучення нових талантів до групи TOMRA та TOMRA Food, щоб значно збільшити нашу робочу силу до 2026 року, – зазначив головний виконавчий директор компанії TOMRA Туве Андерсен.

Виконавчий віцепрезидент і керівник TOMRA Food Мішель Піканде прокоментував:

– Зараз ми представляємо наш бренд таким чином, щоб визнати, наскільки наші напрямки бізнесу та наші клієнти сильніші разом. Ми маємо досвід трансформувати харчову промисловість та очолити революцію ресурсів, роблячи свій внесок у програму сталого розвитку та сприяння змінам для кращого світу. Збереження такої перспективи на довгострокову перспективу допомагає людям краще розуміти дії, необхідні в короткостроковій перспективі. Наша переглянута історія бренду також відображає те, як, переформулювавши стратегію за останні пару років, TOMRA Food пішла на більш чітко визначений шлях. Ця стратегія базується на трьох стовпах: на зростанні, щоб розвивати бізнес швидше та краще; на досконалості, аби бути кращими у своєму класі у всьому, що ми робимо; та про таланти, піклуватися про наших людей та підтримувати їх розвиток. Оновлення історії нашого бренду також допоможе залучити нових талантів до TOMRA, адже всім, що ми робимо для нашого бізнесу та для наших клієнтів, керують люди. Фактично, наші люди – це наші революціонери в ресурсах!

Кожен ресурс має значення

Нова позиція бренду TOMRA Food полягає в тому, що компанія – це «інноваційний постачальник найкращих у своєму класі рішень після збирання врожаю, інтелекту та довгострокового партнерства задля сталого, безпечного та високоякісного виробництва харчових продуктів». Компанія зміцнює свої лідерські позиції не тільки шляхом розробки та виробництва найефективніших рішень для сортування та сортування, а й шляхом перетворення передових технологій та складної інформації в цінний інтелект.

Ці можливості зараз важливіші, ніж будь-коли, тому що населення планети, яке постійно збільшується, має постійну потребу в безпечній, якісній та екологічно чистій їжі. Ділячись з фермерами та підприємцями знаннями у харчовій промисловості, TOMRA Food справді розуміє, що кожен ресурс має значення. І, спираючись на свою спадщину з фермерами та десятиліття підприємництва у всій харчовій промисловості, а також працюючи разом із виробниками, пакувальниками та переробниками харчових продуктів, TOMRA володіє ключем до оптимізації виробництва харчових продуктів, спільно створюючи стійку цінність сьогодні та для майбутніх поколінь.

– TOMRA вже розширила свій підхід до співпраці від клієнтів до партнерів та інших експертів галузі, щоб допомогти ланцюжку постачання харчових продуктів у вирішенні проблем, спричинених втратою природи, впливом клімату та зростанням нерівності. Зосередження на потребах клієнтів і використання найсучасніших цифрові рішення, ми можемо значно зменшити втрати їжі, – зазначив виконавчий віцепрезидент і керівник TOMRA Food Мішель Піканде. – Поєднуючи глибокі знання TOMRA щодо категорій харчових продуктів і цінних функцій продукту, а також цифровий аналіз, є чіткий шлях вперед для компанії як беззаперечного світового лідера у наданні найкращих інтелектуальних рішень для сортування та інформації для наших клієнтів через надійне та тривале партнерство. Це добре для наших клієнтів, адже допомагає захистити та розширити можливості їхнього бізнесу, а також значно зменшити глобальні втрати продовольства, яких світ терміново потребує.

Про TOMRA Food

Компанія TOMRA Food розробляє та виготовляє сенсорні сортувальні машини й інтегровані рішення для харчової промисловості, а також впроваджує найсучасніші в світі аналітичні технології та застосовує їх для сортування, сортування та очищення.

Понад 12 800 одиниць встановлені на харчових підприємствах, які займаються виробництвом, пакуванням і переробкою кондитерських виробів, фруктів, сухофруктів, зерна та насіння, продуктів з картоплі, білків, горіхів та овочів.

Місія компанії полягає в тому, щоб надати своїм клієнтам можливість підвищити ефективність роботи та забезпечити безпечне постачання харчових продуктів за допомогою інноваційних, придатних для використання технологій. Для досягнення цього TOMRA Food керує центрами передового досвіду, регіональними офісами та виробничими центрами в США, Європі, Південній Америці, Азії, Африці та Австралії.

TOMRA Food – член групи компаній TOMRA, яка була заснована 1972 року  з розробки, виробництва та продажу автоматів зворотного продажу (RVM) для автоматизованого збору використаних контейнерів для напоїв. Сьогодні TOMRA пропонує технологічні рішення, які забезпечують циркулярну економіку за допомогою передових систем збору та сортування, оптимізують відновлення ресурсів і мінімізують відходи в харчовій, переробній та гірничодобувній промисловості.

Близько 100 000 одиниць обладнання TOMRA працює в більш ніж 80 країнах світу.

Контакти:

Марійке Беллеманс, директор бренду та комунікацій

Research Park Haasrode 1622, Romeinse straat 20

3001, Левен, Бельгія

 +32 (0) 476 74 19 18, marijke.bellemans@tomra.comwww.tomra.com/food

Читайте також: «Дунайський аграрій» планує вирощувати органічну малину

Журнал «Ягідник»

Останні статті