Кооперація в дії: українську лохину експортували до ОАЕ

 Кооперація в дії: українську лохину експортували до ОАЕ

Майже 40 тонн лохини в минулому сезоні відправили до Об’єднаних Арабських Еміратів компанії-члени кооперативу виробників лохини Big Berry Coop.  

Так, Big Berry Coop відправив до Еміратів спочатку дві пробні партії української лохини на 700 та 1500 кг, а згодом – експортну партію. В подальших планах – постачання ягоди до Нідерландів та Німеччини.

«Коли ми поставили першу партію ягоди в ОАЕ, я дуже переживала, чи сподобається наша лохина споживачам. Згодом наш партнер подзвонив і сказав, що такої смачної та солодкої ягоди він ще не куштував. Наша ягода була на полиці поряд зі світовим брендом Driscoll’s. Це для мене було найбільшим визнанням», – розповіла журналу «Ягідник» співвласниця ФГ «Грасс Авеню» Олена Воробйова.

Кооператив створили в лютому 2020 рокутри ягідні господарства – ФГ «ГрассАвеню» (ТМ Starberries), СВК «Ягідки», (ТМ BigBlue) та ФГ «БерріХіллс», (ТМ Dolyna Agro). Спільна площа насаджень становить понад 150 га. Засновники Big Berry Coop планують розширюватися і запрошують до кооперативу інші компанії.

Нагадаємо, фермерське господарство «Грасс Авеню» одним із перших в Україні розпочало промислове вирощування лохини.

«Грасс Авеню» під брендом StarBerries успішно вирощує та експортує лохину преміумґатунку.

Журнал «Ягідник»

Останні статті