Конференція з кісточкових: 11 червня відбудеться бізнес-тур на провідні садівничі підприємства Черкаської області

 Конференція з кісточкових: 11 червня відбудеться бізнес-тур на провідні садівничі підприємства Черкаської області

11 червня 2021 року у рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновацій: від землі – до готового продукту. Кісточкові» відбудеться бізнес-тур на провідні садівничі підприємства Черкащини. Учасники бізнестуру побачать, як працює «Уманська фруктова компанія» та ФГ «Біопродукт».

11 червня учасники конференції спершу відвідають «Уманську фруктову компанію». Це підприємство, із яким уже знайомі читачі журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації». 2017 року в компанії був започаткований новий інтенсивний проєкт черешневого саду, спрямованого на виробництво черешні європейських сортів, призначених на експорт.

Сьогодні в «Уманській фруктовій компанії» вирощують 17 га різних сортів черешні. На підприємстві використовують високоякісний посадковий матеріал від передових європейських розсадників. Досвід вирощування черешні тут переймають у передових нідерландських, німецьких, швейцарських господарствах, адже саме в цих європейських країнах використовують найновіші технології вирощування цієї культури.

У компанії використовують італійські стовпи для 1,5 га саду, «плодовий стіл» на 6 га дерев, посаджених за технологією драпо (UFO). Також на підприємстві встановлена сортувальна машина німецького виробництва потужністю 600 кг/год.

Упродовж бізнес-туру учасники конференції зможуть ознайомитися із передовими технологіями вирощування садових культур, безпосередньо спілкуючись із власниками підприємства. Керівники «Уманської фруктової компанії» представлять гостям сучасні сорти садових культур, презентують схеми їхньої посадки і догляду.

Продукція «Уманської фруктової компанії» представлена в українських магазинах преміумсегменту. Це Good Wine, Le Silpo, WINETIME. Тому в учасників бізнес-туру буде унікальна можливість перейняти досвід успішного налагодження співпраці із торговими мережами.

Інше підприємство, яке відвідають учасники бізнес-туру,– «Біопродукт». Це компанія, із якою також уже знайомі читачі журналу «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації».

«Біопродукт»  –  ще одне сучасне садівниче господарство, розташоване в Умані, в якому вирощують низку садових культур. В переліку культур господарства – яблуні, груші, черешні, сливи тощо. Сад розташований на 30 га землі, вирощують також горіхи на 20 га. Для вирощування усіх цих культур використовують різні схеми посадки, щоб досягнути високого рівня їх урожайності. У компанії представлені інноваційні технологічні рішення для догляду за насадженнями, зокрема, система крапельного зрошення, система опори для груш тощо. Для покращення планування догляду за насадженнями у компанії «Біопродукт» мають намір встановити метеостанцію.

Учасники конференції зможуть перейняти успішний досвід садівництва упродовж безпосереднього спілкування із власниками компанії «Біопродукт».

Нагадаємо, конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» буде тривати 2 дні. 10 червня – пленарна частина конференції, під час якої, окрім виступів керівників компаній садівничого спрямування, відбудеться виставка обладнання, техніки й технологій від українських та іноземних компаній, дегустація свіжих ягід і фруктів, презентація і дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід і горіхів, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів. Також відбудеться виставка-дегустація фреш-продукції (кісточкові) від українських компаній, виставка-дегустація безалкогольних напоїв та іншої продукції на базі фруктів та ягід, дегустація   сидрів і медових напоїв від українських виробників, а також дистилятів від Клубу «Перегон-18» і Ukrainian Dustillers Association.

Традиційно, захід стане головним всеукраїнським майданчиком для обміну ідеями та об’єднання всіх гравців цього ринку!

Учасників конференції гостинно прийме готельно-відпочинковий комплекс «Шервуд».

Реєстрація розпочалася!

Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».

Головний Організаційний партнер – готельно-відпочинковий комплекс «Шервуд».

Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – «Уманська фруктова компанія».

Головний Діловий партнер та партнер бізнес-туру – компанія «Біопродукт».

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія «Байєр».

Ексклюзивний партнер – компанія «Розетта Агро».

Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Науковий партнер – Уманський національний університет садівництва.

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Умови участі в конференції:

В якості учасника:

Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції –

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.

 (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Конференція проходить за підримки галузевої асоціації – УКРСАДПРОМ

Членам Асоціації УКРСАДПРОМ – знижка 10%!

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА. Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Журнал «Ягідник»

Останні статті