ФГ «Сади Черкащини» висаджує сортову бузину та кісточкові культури
Конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації (червоні ягоди)»: реєстрація розпочалася

Ви прагнете створити успішний бізнес, вирощуючи та реалізуючи відомі й нішеві червоні ягоди, або продукцію їх переробки? Тоді запрошуємо вас на VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації», що відбудеться 14-15 квітня в Рівному, в готельно-ресторанному комплексі «Айвенго».
Ягода номер один у світі – це суниця садова, друге місце за популярністю займає малина. Отож, головна ідея конференції – технологічне вдосконалення ягідництва, в площині саме червоних ягід: суниця садова, малина і нішевих (суниця альпійська, порічки, кизил, журавлина, глід, калина, брусниця, барбарис, горобина, шипшина, костяниця, гумі, ірга та ін.).
У програмі конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації (червоні ягоди)»:
• Конференція із вирощування, збору врожаю і переробки червоних ягід;
• Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід і продукції з червоних ягід;
• Виставка обладнання, матеріалів та техніки для ягідництва;
• Виставка продуктів і напоїв на базі ягід і фруктів;
• Виставка-ярмарок ягідних саджанців і розсади;
• Бізнес-тур на провідні ягідні господарства та на заводи із заморожування та переробки ягід Рівненщини і Волині.
У рамках конференції відбудеться II Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморозка. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід».
14 квітня – пленарна частина конференції та виставка технологій сучасного ягідництва, садівництва і переробки.
Пленарна частина заходу відбуватиметься паралельно в двох залах.
Зал №1. Секція «Сучасні технології ягідництва –
гарантія успішного ягідного бізнесу».
Зал №2. Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід
«Переробка та заморожування. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід:
різні бізнеси – різні можливості».
Зал №3. Масштабна виставка обладнання і технологій ягідництва за
участі українських та іноземних компаній, а також виставка-дегустація продуктів
переробки та ягідництва.
Цього разу конференція буде присвячена королеві ягід – суниці садовій. Також у полі зору буде малина, ціни на яку цьогоріч побили всі рекорди, а тому вона тепер особливо актуальна для українських фермерів. Упродовж конференції спікери обговорять технології вирощування нішевих культур: суниці альпійської, порічок, журавлини, кизилу, брусниці, шипшини, горобини, ірги, морошки, гумі, барбарису, лимонника.
Серед спікерів – власники, керівники і головні
спеціалісти успішних ягідних господарств і переробних підприємств, представники
технологічних компаній, науковці, в полі зору яких – такі теми:
• закладання ягідника: кожна деталь має значення;
• огляд високоврожайних сортів ягід;
• правила вибору якісного садивного матеріалу;
• ефективні засоби захисту рослин;
• захист ягідників від шкідників;
• особливості встановлення поливних систем;
• складання технологічної карти з догляду за ягідником;
• механізація догляду за ягідником, а також збору урожаю;
• нові тенденції у сортуванні, переробці та пакуванні ягід;
• технології зберігання ягід;
• продаж свіжих ягід на ринках та в торгових мережах;
• особливості виходу на експорт тощо.
У 2-му залі паралельно відбудеться II Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморожування. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості».
Учасники конгресу – власники й директори комплексів із охолодження й заморозки, експерти, експортери, представники логістичних компаній, підприємств, що пропонують технології, обладнання для заморозки, переробки, ягідівники, що мають на своєму підприємстві власні заморожувальні потужності або ті, які тільки хочуть побудувати успішний бізнес на заморожуванні плодово-ягідної продукції чи ті, що вирощують продукцію саме для заморозки.
Основні теми VI Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації»:
• Ринок заморожених ягід в Україні;
• Презентація успішного досвіду заморожування та охолодження ягід;
• Чи вигідно мати власні заморожувальні потужності на підприємстві?
• Збут замороженої плодово-ягідної продукції: аналіз цін та перспективи в майбутньому;
• Експорт заморожених ягід;
• Холодна логістика, особливості пакування і транспортування заморожених ягід;
• Огляд та аналіз різних технологій, видів заморожування та охолодження ягід, перспектива на майбутнє;
• Аналіз переваг та недоліків заморожувального бізнесу.
Конгрес із заморожування та холодної логістики допоможе кожному учаснику по-новому поглянути на цей бізнес, знайти шляхи виходу із наявних проблемних ситуацій та проаналізувати, як їх уникнути в майбутньому. Це також можливість знайти нових партнерів і продумати шляхи подальшого розвитку свого бізнесу.
В окремій залі, паралельно із пленарними засіданнями, відбудеться виставка обладнання і технологій ягідництва. Відомі українські та закордонні компанії презентують найновіші технологічні досягнення ягідної галузі (обладнання для сортування, переробки, заморожування ягід, засоби захисту рослин, упаковки для ягід тощо).
У рамках виставки – презентація-дегустація продукції, виготовленої із фруктів, ягід, у тому числі з додаванням меду (цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, сублімованої продукції). Також учасники конференції зможуть продегустувати
соки, вина, настоянки, наливки, сидри, сиропи, напої з ягід і меду тощо.
Наприкінці конференц-дня відбудеться традиційна лотерея – розіграш подарунків від партнерів конференції, урочистий фуршет та розважальна програма.
Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» рік у рік збирає рекордну кількість відвідувачів. Остання конференція, що відбулася 2021 року в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина», зібрала більше 400 учасників та більше 50 компаній-партнерів з України, Нідерландів, Італії, Польщі, Молдови, Білорусі тощо. Більше інформації читайте за посиланням: https://bit.ly/3nXOCX7
15 квітня учасники конференції візьмуть участь у бізнес-турі на провідні ягідні господарства та заводи із заморожування і переробки ягід Волині і Рівненщини.
Одне з господарств, яке відвідають учасники бізнес-туру – «САВ АГРО ПАРТНЕР». Господарство розташоване в Маневицькому районі на Волині. Переважну частину насаджень становлять суниця садова й малина, – понад 200 гектарів. Дві ділянки поля площею 140 гектарів відведені під органічне вирощування. Завдяки співпраці з ТОВ «Органік стандарт» компанія сертифікована як органічний виробник. Також компанія має холодильники площею 1500 квадратних метрів і потужністю близько 200 тонн, і обладнання для шокового заморожування. Компанія має досвід роботи з ритейлом, зокрема з європейськими мережами Metro Сash&Carry й Auchan, а також реалізовує зібраний врожай на свіжому ринку.
Запрошуємо до участі в конференції власників, керівників і головних агрономів ягідних та садівничих господарств, керівників і головних спеціалістів комплексів із заморозки продукції та переробних підприємств, виробників продукції переробки ягід, фруктів, виробників соків, вин, міцних напоїв на базі ягід, початківців-фермерів і всіх тих, хто планує створити або розвинути успішний бізнес, пов’язаний із ягідництвом!
Реєстрація на конференцію триває!
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Партнер бізнес-туру – «САВ АГРО ПАРТНЕР»
Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», ««Горішник», «Напої. Технології та Інновації»
Умови участі в конференції:
В ролі учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір);
Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентаціях фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).
Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)
Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова (координатор проєкту), тел.: +38 097 75 92 583
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Альона Данчук, тел.: +38 097 528 36 46
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com
Поселяє та приймає конференцію – готель «Айвенго» (Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Колоденка, вул. Зелена, 53)
Сайт: https://www.aivengo.rv.ua/hotel#
Телефон для бронювання номерів: +38 (050) 662 74 62
УВАГА!
Участь у конференції можлива лише за умови підтвердження повної вакцинації учасника електронним сертифікатом чи друкованим відповідником, або довідки про одужання після перенесеного COVID-19 за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години.
Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів у додатку «Дія».
Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.
Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.