Конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» збере провідних науковців садівничої галузі

 Конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» збере  провідних науковців садівничої галузі

Зокрема, у конференції візьмуть участь науковці Інституту садівництва НААН України. Так, перед учасниками конференції виступить Олена Кіщак – завідувачка відділу технології вирощування плодових і ягідних культур Інституту садівництва НААН України, доктор сільськогосподарських наук.

Олена Кіщак розповість про «Реалії інтенсифікації культури черешні на сучасному етапі розвитку садівничої науки». Учасники конференції зануряться у світ вирощування черешні та матимуть можливість поглянути на особливості її вирощування з наукового погляду.

До речі, учасники конференції матимуть змогу перейняти досвід успішного вирощування черешні та інших кісточкових культур під час бізнес-туру, який відбудеться на другий день конференції. Усі охочі відвідають провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

Конференція відбудеться із дотриманням всіх карантинних вимог!

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті