Компанії представили Україну на International Food & Drink Event

 Компанії представили Україну на International Food & Drink Event

Днями, 20-22 березня, в Лондоні відбулася найбільша виставка продуктів харчування та напоїв у Великобританії International Food & Drink Event-2023. Участь у заході також взяли й українські компанії, які презентували свою продукцію на колективному павільйоні Trade with Ukraine.

– У межах павільойну наша команда на власному стенді презентує 5 ММСП, готових до експорту. Ця активність стане одним із найважливіших етапів нашої нової програми, націленої на вихід українських виробників харчування на ринок Великобританії, яку ми реалізуємо за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», – йдеться в повідомленні на сторінці у фейсбуці Центру підтримки експорту КТПП. – Докладатимемо усіх зусиль, щоб вже незабаром смачний карамелізований попкорн від Boomza, корисне безглютенове печиво та снеки від Smakuli, органічні консервовані овочі Stodola Organic Farm, макаронні вироби від «Аміна» та ягідний чай Yogoda UA прикрашали полиці британських супермаркетів.

Читайте також: FRUIT LOGISTICA 2023: українці вкотре презентували садівничу та ягідну галузь на найбільшій виставці світу в Берліні

Окрім того, участь у виставці International Food & Drink Event взяла й компанія EcoBerry, яка спеціалізується на вирощуванні, переробці та заморожуванні органічних ягід і лісових продуктів.

Зазначається, що спеціально для ринку Великобританії був розроблений електронний каталог, аби кожен відвідувач українського стенду мав можливість дізнатися більше про можливості  українського сектору харчової промисловості та познайомитися з цікавими українськими виробниками різних видів харчових продуктів.

Участь українських виробників у торгівельній місії до Великої Британії відбулася за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за організації Центру підтримки експорту КТПП та сприяння Торговельно-промислової палати у м. Бірмінгем.

Читайте також: Свіжий ринок і переробка: які сорти малини обрати?

Органічна малина з Рівненщини європейського зразка

Журнал «Ягідник»

Останні статті