Компанії представляють Україну на виставці BIOFACH

 Компанії представляють Україну на виставці BIOFACH

Цими днями, 26-29 липня, триває 33-тя найбільша міжнародна торговельна виставка органічних харчових продуктів BIOFACH 2022, яка традиційно проходить у німецькому Нюрнберзі. Що важливо, цього року участь у заході беруть й понад 30 українських компаній, які представлені на двох стендах (4A-511 та 3А-628) загальною площею 200 м2. Упродовж 4 днів вони презентують органічну продукцію та розкривають експортний потенціал органічного сектору України на найбільшому міжнародному торговельному заході галузі.

Зокрема, участь у виставці BIOFACH, беруть такі компанії, як «Дунайський аграрій», ФГ «Гадз», «УКР-ВОЛНАТ», «УкрБіоЛенд», «Галфрост», Oril-Eco, Ahimsa, а також інші представники плодоовочевого сектору України.

Окрім того, керівник «Офісу з розвитку підприємництва та експорту» Андрій Ремізов, який очолив офіційну урядову делегацію України, взяв участь у робочих зустрічах із представниками міністерств різних країн, міжнародними організаціями та учасниками органічного ринку. Він, зокрема, наголосив, що близько ⅕ органічних земель України наразі знаходиться під окупацією росії. Водночас, незважаючи на блокування портів, логістичні проблеми та обмеження експорту окремих категорій продукції, українські органічні експортери мають гарні показники за перше півріччя 2022 року, що є результатом великої праці у складних умовах.

Сума загальних збитків від війни в сільському господарстві України становлять 4,29 мільярда доларів, а 42 % операторів органічного ринку продовжують вирощувати органічну продукцію, не віддаючи перевагу переходу до неорганічного виробництва.  При цьому 15% виробників органіки віддають свою продукцію на потреби ЗСУ та біженців.

Читайте також: «Ягідник» № 2 уже вийшов друком!

Журнал «Ягідник»

Останні статті