Компанія UNITEC продовжує забезпечувати ягідників морозильним обладанням попри карантин

 Компанія UNITEC  продовжує забезпечувати ягідників морозильним обладанням попри карантин

Навіть вірус не став на заваді міжнародній компанії UNITEC, яка займається виготовленням та постачанням морозильного обладнання. Під час карантину підприємство поставило морем до Туреччини 10 машин.

Крім того, у компанії додають, що попри каранитн тут не припинили обслуговувати та консультувати вже існуючих клієнтів.

UNITEC – міжнародна група, що спеціалізується на розробці та виробництві інноваційних технологій для обробки, якісного відбору та пакування понад 35 видів свіжих фруктів і овочів.

На міжнародному рівні UNITEC створила власну мережу діючих операційних філій у деяких провідних країнах-виробниках фруктів та овочів (США (Вашингтон, Каліфорнія, Орегон), Франція, Іспанія, Чилі, Аргентина, Південно- Африканська Республіка, Туреччина, Росія, Австралія та Канада) та структури продажів, що дозволяє їй задовольняти потреби клієнтів у понад 65 країнах, де вона працює.

У 2002 році UNITEC стала першою компанією у своєму секторі, яка отримала сертифікацію ISO 9001 для систем управління якістю, а згодом – сертифікацію OHSAS 18001 на охорону праці, техніку безпеки та системи управління, а також сертифікацію ISO 14001 для систем екологічного менеджменту.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *