Компанія UNITEC презентувала власні розробки на виставці FRUIT LOGISTICA

 Компанія UNITEC презентувала власні розробки на виставці FRUIT LOGISTICA

Зменшення доступності робочої сили, збільшення витрат на енергію та поляризація закупівель – це одні з останніх тенденцій, які впливають на ланцюг постачання ягід, фруктів і овочів. Саме тому UNITEC, лідер міжнародного ринку у галузі сортування понад 50 типів ягід, фруктів і овочів, впроваджує різноманітні ноу-хау, створеного на основі 100-річного досвіду. Зокрема, компанія взяла участь у виставці FRUIT LOGISTICA-2023, де презентувала обладнання, власні розробки на актуальні інновації.  

Одна з розробок компанії UNITEC – автоматизована збиральна платформа. Це обладнання інтегрує першу фазу відбору фруктів у полі, надаючи операторам корисну інформацію, яка дозволяє заздалегідь відокремити продукти, призначені для свіжого ринку, та продукцію для переробної промисловості. Це гарантує економію близько 5-6 % витрат і займаного місяця у складі.

– Наприкінці сортувальних ліній наша компанія інтегрує роботизовані системи для автоматизованого палетування та упаковки, розроблені підрозділом UNI Robotics. Це рішення оптимізує робочу силу та звільняє операторів від виснажливих завдань, що дозволяє знизити витрати та підвищити ефективність і прибуток, – зазначають у компанії UNITEC.

Одні з цих рішень, зокрема останні флагманські продукти, компанія представила на виставці Fruit Logistica. Це, зокрема, UNI FLOW GENTLE PACKER – запатентоване рішення для максимізації ефективності та потужності автоматичних пакувальних ліній для яблук. Завдяки використанню ультрам’яких присосок, індивідуально призначених для кожного яблука, обладнання гарантує безперервну та обережну передачу фруктів усередину лотків, зберігаючи при цьому цілісність кожного яблука.

Компанія UNITEC продовжує розробляти все більш ефективні рішення для відбору за внутрішньою та зовнішньою якістю фруктів, аби завдяки комбінації параметрів якості можна було розділяти продукти на групи з урахуванням вимог ринку. Таким чином, можна відділити продукти, непридатні для свіжого ринку, або ті, що призначені для переробної промисловості.

– Розподіл фруктів зменшує витрати від відходів під час усього ланцюга постачання, а також значно збільшує переваги цієї продукції як з точки зору кінцевого споживача, так і з огляду на екологічність, – зазначають представники компанії.

Машини Cherry Vision 3.0 і UNIQ Cherry, Blueberry Vision 3 і UNIQ Blueberry – це системи відбору якості черешні та лохини, які компанія UNITEC презентувала на виставці FRUIT LOGISTICA-2023. Ці рішення можуть сканувати 360° кожної вишні чи лохини  для ще більш ефективного, точного та надійного зовнішнього та внутрішнього відбору якості, спрямованого на покращення органолептичних характеристик цих ягід.

– Відділ досліджень і розробок нашої компанії створив низку інновацій з урахуванням зовнішнього вигляду та внутрішньої якості, присвячених конкретним фруктам: ківі, сливі, персику, яблукам, груші, авокадо, дині тощо. Це, зокрема, лінії VISION (Kiwi Vision 3, Peach Vision 3, Plum Vision 3, Apples Sort 3, Pears Sort 3, Avocados Sort 3 тощо), а також лінії UNIQ (UNIQ Kiwi, UNIQ Peach, UNIQ Plum, UNIQ Apples, UNIQ Avocados, UNIQ Melon тощо.) Серед них, зокрема, й останні доповнення до Onions Sort 3 та UNIQ Onions для відбору та сортування цибулі, – кажуть у UNITEC.

Окрім свіжих фруктів, компанія також розробила рішення для відбору та сортування горіхів у лініях Walnut Vision і Hazelnut Vision. Ці системи дозволяють значно якісніше обробляти та сортування волоський горіх і фундук які зі шкаралупою, так і без неї, як у сирому вигляді, так і у підсмаженому, виявляючи при цьому різні дефекти.

Також компанія пропонує обладнання UNI INTELLIGENT PACK DATES – роботизоване рішення для організації пакування таким чином, щоб усі лотки були розташовані в один бік.

– Цьогоріч на виставці FRUIT LOGISTICA наша компанія представила багато інновацій і новинок. Компанія UNITEC працює передусім з потребами фруктової галузі й овочевої промисловості. Нас надихає сильне бажання дати реальні відповіді та значно покращити процеси обробки свіжих фруктів і овочів, а віднедавна ще й сушених фруктів. Зв’язок з клієнтами, який є в нашому ДНК, бере свої витоки з майже 100-річної історії та різних ноу-хау, отриманих у більш ніж 65 країнах світу. Ми й надалі будемо поруч з клієнтами як технологічний партнер, здатний допомогти їм покращити їхній бізнес і майбутнє, – зазначив президент UNITEC GROUP Анджело Бенедетті.

Читайте також: У Рівному почалася конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Ягідник»

Останні статті