Компанія «ЕКООРГАНІК» візьме участь у VI науково-практичній конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

 Компанія «ЕКООРГАНІК» візьме участь у VI науково-практичній конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»

Одного із найбільших українських виробників спеціальних добрив, компанію «ЕКООРГАНІК», представить керівник департаменту науки Олександр СТУПЕНКО. Тема доповіді експерта – «Добрива “ЕКООРГАНІК” в системах живлення кісточкових культур». Учасники конференції дізнаються про найбільш ефективні сертифіковані добрива для кісточкових культур, які допоможуть отримати високоякісний урожай.

Компанія «ЕКООРГАНІК» виробляє лінійки високоефективних добрив для позакореневого підживлення. В асортименті – фосфітні добрива, добрива із вмістом амінокислот та фітогормонів, а також борні та хелатні добрива.

Компанія здійснює контроль якості на кожному етапі виробництва, має сертифікацію ISO:9001 та Organic Standard (на окремі добрива). Продукцію реалізовують через широку мережу дистриб’юторів по всій Україні.

Із попередньою програмою можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що конференція триватиме 2 дні.

10 червня відбудеться пленарна частина конференції з виступами керівників господарств, виставками-презентаціями техніки, дегустаціями продукції, виготовленої на базі ягід, безалкогольних напоїв тощо.

11 червня пройде бізнес-тур на провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демо-поле Уманського національного університету садівництва.

Детально про бізнес-тур читайте тут.

У яких готелях можна поселитися на час конференції, читайте тут.

Конференція відбудеться із дотриманням всіх карантинних вимог!

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ! ВСТИГНІТЬ ЗАБРОНЮВАТИ СВОЄ МІСЦЕ, АДЖЕ КІЛЬКІСТЬ МІСТЬ ОБМЕЖЕНА!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті