Компанія «Еко-Парк» розпочала збір обліпихи

 Компанія «Еко-Парк» розпочала збір обліпихи

Підприємство «Еко-Парк» з Чернігівщини, яке займається вирощуванням лохини й обліпихи, розпочала збір урожаю ягід обліпихи. Про це повідомляється на сайті компанії.

За словами головного агронома компанії «Еко-Парк» Федора Прими, цього року компанія збирає перший і некомерційний урожай обліпихи.

– Закінчимо збирати його ми цього тижня, тоді вже й підбиватимемо підсумки й оцінюватимемо урожайність, – зазначив Федір Прима в коментарі журналу «Ягідник». – Загалом обсяг першого врожаю буде невеликий, а наступного року плануємо зібрати близько 20-30 т обліпихи. Наразі ми відпрацьовуємо технологію, вивчаємо якісь деталі щодо збору тощо.

Загальна площа насаджень обліпихи в компанії «Еко-Парк» становить 22 га, але плодоносить не вся плантація – лише сорт Марія. Загалом підприємство вирощує три жіночі сорти – Марію, Тетяну та Єву.

Головний агроном компанії «Еко-Парк» Федір Прима, розповідаючи про плани  на майбутнє, зазначає, що в подальшому підприємство планує заморожувати обліпиху.

– Можливо, будемо пробувати самі переробляти ягоди та виготовляти з них чай.  Наразі ми вивчаємо питання виготовлення обліпихової олії, тому наступного року будемо пробувати робити її, – розповів головний агроном підприємства.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Якісна переробка обліпихи за допомогою обладнання польської компанії Mega

Скільки в Україні коштує обліпиха?

Компанія з Чернігівщини вдвічі збільшить насадження лохини й обліпихи

Журнал «Ягідник»

Останні статті