Компанія БТУ-ЦЕНТР представила у Швейцарії власні розробки

 Компанія БТУ-ЦЕНТР представила у Швейцарії власні розробки

Компанія БТУ-ЦЕНТР взяла участь у щорічній зустрічі представників галузі біоконтролю (ABIM), яка відбулася 24-26 жовтня у швейцарському Базелі. У заході взяли участь 1550 делегатів із 53 країн світу. Серед учасників – такі світові бренди, як Syngenta, BASF, Certis Biologicals, IDAI Nature, Biogard Biologicals, Valent Biosciences тощо.

З 2017 року це вже шоста участь компанії БТУ-ЦЕНТР у цьому заході, але вперше в історії організатори самі запросили українського виробника поділитися досвідом зі світовою спільнотою галузі біотехнологій. Під час першої сесії «Інновації для IPM та біоконтролю» керівник міжнародного департаменту БТУ-ЦЕНТР Дмитро Яковенко виступив з доповіддю «Мікробні полісахариди для покращення засвоєння біоконтролю». Під час виступу міжнародній аудиторії був представлений Липосам – прилипач, який запобігає змиванню пестицидів і покращує стійкість рослин до стресу.

– Це багатофункціональний біологічний засіб, сумісний з усіма водорозчинними добривами, засобами захисту рослин, регуляторами росту та біопрепаратами. Липосам внесений до європейського реєстру препаратів, дозволених до використання в органічному землеробства, інституту FIBL, а минулого року отримав сертифікацію BVL у Німеччині, – зазначає Дмитро Яковенко.

На конференції ABIM також був розміщений стенд БТУ-ЦЕНТР, де представники компанії надавали консультації. Інтерес до української делегації перевищив очікування: за три дні конференції команда БТУ-ЦЕНТР провела 110 зустрічей з представниками індустрії біозахисту з різних куточків світу.

Зокрема, українська делегація скористалася можливостями міжнародного форуму, щоб вкотре донести світу правду про розв’язану росією війну проти України.

– Україна сьогодні використовує будь-які канали комунікації для поширення достовірної інформації про російську агресію – від офіційних дипломатичних контактів на рівні зовнішньополітичних відомств до Євробачення та спортивних змагань. Ми розуміємо, що ABIM – це не просто галузевий захід, але й величезна міжнародна платформа, тому неодмінно треба скористатися шансом розповісти світовому співтовариству про події, які мають місце в нашій країні. Виробники індустрії біозахисту, відомі бренди з 53 країн мають переконатися, що росія – держава на чолі з терористичним режимом, яка загрожує не лише Україні, а й всьому світу. Ми наголошували на викликах, які постали перед нашою державою, не лише під час презентації, але й під час нетворкінгу та робочих зустрічей. Приємно, що партнери цікавляться, розпитують, з розумінням та щирою підтримкою ставляться до представників України, – ділиться генеральний директор БТУ-ЦЕНТР Владислав Болоховський.

Читайте також: Зустрічайте нову рубрику сайту «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» – ПЕРЕРОБКА!

Журнал «Ягідник»

Останні статті