Колумбійська лохина розширює ринки збуту

 Колумбійська лохина розширює ринки збуту

Колумбійський сільськогосподарський інститут (ICA) оголосив про відкриття канадського ринку для експорту колумбійської лохини. Цей процес розпочався ще 2019 році після того, як гільдії Asocolblue і Arándanos de Colombia висловили ICA свою зацікавленість ініціювати процес експорту своєї продукції до Канади, повідомляє freshplaza.

Канадське агентство контролю за харчовими продуктами (CFIA) повідомило, що експорт колумбійської лохини був дозволений у межах випробувального періоду – процесу, якому повинні відповідати всі свіжі фрукти помірного клімату, які ввозяться в Канаду. Крім того, під час перших поставок всю лохину перевірятимуть. Згодом показники перевірок нормалізуються. Це стандартна процедура, яку має Канада зміцнити довіру під час експорту.

– Системи виробництва лохини мають велике значення для фермерів і для економічного зростання країни, – зазначив генеральний менеджер ICA Хуан Фернандо Роа.

Колумбія вирощує лохину на площі близько 550 гектарів, а в наступні 5 років планує збільшити плантації з цією культурою до 1000 гектарів.

Колумбія, яка тепер може експортувати лохину до Канади, вже експортувала цей продукт на інші міжнародні ринки, зокрема США, Сінгапуру, Гватемали, Європейського Союзу, Кувейту, Катару, Об’єднаних Арабських Еміратів, Коста-Ріки, Панами, Таїланду, Великої Британії тощо.

Читайте також: Цьогоріч на ринку будуть херсонські кавуни

Журнал «Ягідник»

Останні статті