KETE16 – нова роботизована пакувальна машина від TOMRA Food

 KETE16 – нова роботизована пакувальна машина від TOMRA Food

Під час виставки Fruit Logistica компанія TOMRA Food презентувала нову роботизовану пакувальну машину KETE16. Це перший у світі робот-пакувальник, який характеризується високою швидкістю та точністю пакування, а також гнучкістю до типу упаковки та її форми. Зокрема, машина автоматизує процес розміщення блоків і розкладачок у футляри, лотки, коробки та ящики, легко інтегруючись відповідно до швидкості та потужності найшвидшої розливної машини CURO16, повідовляє пресслужба компанії.

– KETE16 – це універсальна та потужна система з можливостями, яких галузь пакування раніше не бачила раніше. Жодне інше роботизоване пакувальне обладнання на ринку не містить такого широкого асортименту видів і типів упаковок та можливості роботи з ними на високих швидкостях. Ця машина гнучка до розмірів пачки, футляра й орієнтації упаковки, а також дозволяє легко перемикатися між різними упаковками. Це зменшить час простою, підвищить продуктивність і забезпечить впевненість у кожній упаковці, – зазначив керівник відділу глобальних продажів TOMRA Fresh Food в TOMRA Food Пол Слупекі.

При цьому нова машина KETE16 інтегрується з системою пакування CURO, яка, зокрема, славиться своєю точністю та м’яким поводженням із продуктом, а також має можливість перемикатися між різними форматами упаковки.

– Що стосується ягідного сектору, то цей швидкий і послідовний роботизований пакувальник значно покращить ефективність і швидкість пакування таких ягід, як лохина, – зазначив глобальний категорійний директор з лохини компанії TOMRA Food Джошуа Мієрс-Джонс.

Машина KETE16 здатна відповідати місткості головки CURO16 Fill за вагою, і була розроблена для легкого та швидкого налаштування і зміни розміру чи формату упаковки. Завдяки унікальному дизайну обладнання легко підіймає продукцію та кладе її в упаковку, уникаючи при цьому ризиків, що властиві методам всмоктування, які можуть пошкодити продукт.

KETE16 розробили в польовому дослідницькому центрі TOMRA в Гамільтоні та перевірили на двох найбільших заводах з упаковки лозини в Новій Зеландії. Ця пакувальна машина – чудове рішення для пакувальної промисловості, оскільки вона видаляє непотрібну точку контакту та забезпечує впевненість у тому, що ви швидко доставите стабільний продукт.

Про TOMRA Food

Компанія TOMRA Food розробляє та виготовляє сенсорні сортувальні машини й інтегровані рішення для харчової промисловості, а також впроваджує найсучасніші в світі аналітичні технології та застосовує їх для сортування, сортування та очищення.

Понад 12 800 одиниць встановлені на харчових підприємствах, які займаються виробництвом, пакуванням і переробкою кондитерських виробів, фруктів, сухофруктів, зерна та насіння, продуктів з картоплі, білків, горіхів та овочів.

Місія компанії полягає в тому, щоб надати своїм клієнтам можливість підвищити ефективність роботи та забезпечити безпечне постачання харчових продуктів за допомогою інноваційних, придатних для використання технологій. Для досягнення цього TOMRA Food керує центрами передового досвіду, регіональними офісами та виробничими центрами в США, Європі, Південній Америці, Азії, Африці та Австралії.

TOMRA Food – член групи компаній TOMRA, яка була заснована 1972 року з розробки, виробництва та продажу автоматів зворотного продажу (RVM) для автоматизованого збору використаних контейнерів для напоїв. Сьогодні TOMRA пропонує технологічні рішення, які забезпечують циркулярну економіку за допомогою передових систем збору та сортування, оптимізують відновлення ресурсів і мінімізують відходи в харчовій, переробній та гірничодобувній промисловості.

Близько 100 000 одиниць обладнання TOMRA працює в більш ніж 80 країнах світу.

Контакти:

Марійке Беллеманс, директор бренду та комунікацій

Research Park Haasrode 1622, Romeinse straat 20

3001, Левен, Бельгія

 +32 (0) 476 74 19 18, marijke.bellemans@tomra.comwww.tomra.com/food

Читайте також: Кожен ресурс має значення: TOMRA Food оголошує нову стратегію

Думка експерта: ставку потрібно робити на обліпиху та жимолость

Журнал «Ягідник»

Останні статті