Конференція про успішне садівництво та переробку в умовах війни триває!


«Ягідник» – це український міжнародний науково-аналітичний журнал для керівників компаній і фахівців ягідного бізнесу, заснований медіа-групою «Технології та Інновації» в 2016 році.
Мета видання – інформування про актуальні тенденції ринку ягід, популяризація передового європейського і світового досвіду вирощування ягід, презентація передових технологій та сучасного обладнання, опис нових технологій переробки й упаковки ягід, сприяння у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок і тощо.
Журнал розкриває теми, що стосуються зберігання, переробки, вирощування суниці, малини, чорної смородини, лохини (чорниці високорослої), аґрусу, аронії, ожини, порічки, обліпихи та інших відомих і маловідомих (нішевих) культур ягід.
У публікаціях журналу пропонуються найцікавіші та найбільш вигідні рішення для бізнесу, у тому числі з області агротехніки, а також охорони рослин.
В журналі публікуються інтерв’ю професіоналів з ягідництва, репортажі з ягідників і переробних підприємств, статті про технології створення ягідників, вирощування різних культур і сортів, догляд за насадженнями і захист рослин, механізацію і автоматизацію процесів, а також про технології заморожування і переробки ягід. Статті в журнал також готуються на основі матеріалів, отриманих за підтримки відомих державних і зарубіжних наукових інститутів України, Польщі та інших країн, а також з огляду на український і світовий практичний досвід.
Аудиторія видання – власники, керівники та фахівці сільськогосподарських і переробних підприємств, садівничих господарств, агрофірм, що спеціалізуються на вирощуванні і переробці ягід, фермери, а також всі, хто зацікавлений у створенні та розвитку власного ягідного бізнесу.
Журнал має зручний формат 200×290 мм (А4), повнокольорові лакові обкладинки, його об`єм 80 і більше сторінок, повнокольоровий. Журнал видається 5 разів на рік. Мова видання: українська.
Наші контакти:
Катерина Конєва, засновник/головний редактор, +38 067 238 18 51,kateryna.koneva@gmail.com
Надія Ящук, керівник проєкту, +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net,
Катерина Олар, випусковий редактор, +38 096 501 02 54, techandinnowsad-beer@ukr.net
Лора Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, бухгалтер, +38 096 49 16 692,oksana.buh.ti@gmail.com
Правила звірки інтерв’ю
Інтерв’ю – один з основних жанрів, у яких працює наша редакція. Щоб процес звірки інтерв’ю був ефективним, ми сформулювали кілька простих правил.
Для чого потрібна звірка?
- Щоб виправити фактологічні помилки і неточності. Буває, що в розмові людина висловилася не зовсім точно, помилилася в цифрах чи фактах. Звірка – шанс виправити помилки.
- Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова і, відповідно, неправильно передав їх у тексті.
Що не варто робити під час звірки інтерв’ю?
- Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій манер. Роботу над формою на себе повністю бере редакція. Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, зокрема інтерв’ю
- Респондент не може видаляти свої слова, сказані під час інтерв’ю. Якщо він допустив неточність – то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі
- Під час звірки респондент не може змінювати або видаляти питання журналіста.
Якщо респондент зволікає з вичиткою тексту упродовж більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.