Активні дискусії під час виставкового дуету ЕxpoSE & ЕxpoDirekt

 Активні дискусії під час виставкового дуету ЕxpoSE & ЕxpoDirekt

Уся промисловість наразі знаходиться під тиском надзвичайно високого зростання витрат на виробництво, електроенергію та заробітну плату, великим попитом користуються вироби, які полегшують роботу та знижують витрати, а екологічна упаковка та продукти стимулювання збуту важливі для прямого маркетингу сільського господарства. Тому 369 експонентів продемонстрували свої інновації та визнані продукти та послуги на 25-й провідній європейській торговій виставці з виробництва спаржі та ягід ЕxpoSE  та 10-й найбільшій у Німеччині спеціалізованій виставці прямого сільськогосподарського маркетингу ЕxpoDirekt. Близько 5000 учасників взяли участь у заході, який відбувся 17-18 листопада.

– Ми задоволені тим, як відбулися два заходи, хоча у нас було на 25% менше відвідувачів. Стрімке зростання захворюваності та рівень тривоги щодо коронавірусу виставки ускладнював ситуацію, проте ми розраховували на лояльність наших експонентів, їхню зацікавленість, а також їхнє бажання інвестувати в цей сектор. Враховуючи ситуацію, ми дуже задоволені результатами і хочемо подякувати нашим експонентам та учасникам за успішну ювілейну виставку, – каже Симон Шумахер, генеральний Асоціація виробників спаржі та суниці Південної Німеччини й організатор ЕxpoSE & ЕxpoDirekt.

Інтерес і бажання інвестувати

Більшість експонентів були дуже вражені інтенсивними професійними дискусіями, в яких вони змогли взяти участь, а також готовністю інвестувати професійних відвідувачів.

– Ми змогли вести інтенсивні дискусії з нашими клієнтами й обговорювати актуальні проблеми, наприклад, щодо відмови від сортів, які дають тонші плоди та  спаржі та забезпечують більшу врожайність. На стенді у нас були міжнародні клієнти, причому навіть з Фінляндії, – зазначив Дірк Шульце Роберг з Крайєнбаума

– Виставка була кращою, ніж очікувалося, а обговорення – змістовними та дуже цікавими. Більшість клієнтів на нашому стенді усвідомлювали, що вони хочуть знати і що їм потрібно. Дискусії були довшими та інтенсивнішими, ніж у попередні роки, – розповів Лукас Амфт з Metasa.

– Ми дуже задоволені. Там була велика кількість власників магазинів, які справді зацікавлені у співпраці, – сказав  Йозеф Шауер з Хенсінга.

– Захід був чудовим. У нас були активні переговори. Особливо вражало те, наскільки міжнародною була виставка. Ми обов’язково повернемося сюди, – зазначив Петер Хельцер з Birchmeier Sprühtechnik

День спаржі, ягідний симпозіум і форум прямих маркетологів

– День спаржі виявився дуже популярним. 80% приміщень були заповнені, – каже Ізабель Кокула, радник із спаржі Державного сільськогосподарського управління окружної адміністрації Карлсруе.

Вона коротко підсумувала подію разом з регіональною радою Карлсруе та VSSE. Крістіан Бефве, міжнародний радник з спаржі з Бордо, представив нещодавно розроблену систему вирощування спаржі, яка значно покращує якість ґрунту в кореневій зоні, використовуючи дуже високі насипи, що призводить до підвищення врожайності. Доктор Кармен Феллер, науковець з Інституту овочівництва та декоративного вирощування IGZ імені Лейбніца, показала, що ґрунтові організми можуть жити в ґрунті під плівкою так само добре, як і без плівкового покриття. Актуальні результати тестування спаржі та проєктів спаржі з Кекбруннерхофа представив Йоахім Зіглер – менеджер і консультант з вирощування овочів у Сільському центрі обслуговування Рейнланд Пфальц. Презентація консультанта зі спаржі доктора Людгера Альденхоффа чітко показала, що дефіцит фосфору не буде помітний у рослині спаржі, але призведе до значно слабшого росту. Роберт Курт, менеджер із вирощування спаржі для ферми Jucker зі Швейцарії, повідомив про різні заходи рекультивації, які передбачають якомога менший рух ґрунту в відновлювальному сільському господарстві.

Ягідний симпозіум був зосереджений на виробничих процесах при вирощуванні ягід у зв’язку зі зростання витрат виробництва. На форумі Direct Marketer’s учасники почули про нові ідеї дизайну фермерських магазинів: від паркінгу – до полиць і прилавків та навіть крісел у приміщенні та на вулиці.

Вручення премій за інновації

Інноваційні нагороди ЕxpoSE & ЕxpoDirekt присудило незалежне професійне журі, щоб відзначити наполегливу роботу експонентів у цій сфері. З-поміж 16 поданих заявок три призи були вручені як на ЕxpoSE, так і на ЕxpoDirekt. До складу журі увійшли Ральф Гроссе Данкбар, радник із спаржі Сільськогосподарської палати Північного Рейн-Вестфалії, Уте Хейманн, головний редактор торгового журналу HOFdirekt, Томас Кюльветтер, головний редактор торгового журналу Spargel- und ErdbeerProfi , Маркус Кірн, керівник ферми, Ізабель Кокула, радник з вирощування спаржі в районному управлінні Карлсруе, Марі-Луїза Лауб, радник Асоціації прямих маркетологів Рейнланд-Пфальц, Рольф Майнхардт, керівник ферми, Томас Штаудер, керівник ферми та Йоахім Зіглер, керівник групи садівництва, консультаційна служба з вирощування овочів у Сільському центрі обслуговування Райнпфальца.

Нагороди ЕxpoSE Innovation: нові продукти у виробництві ягід та технології очищення спаржі

4Disc GmbH, фахівець з ягідних технологій, отримав дві нагороди ЕxpoSE за свої нові продукти: за плівкозбиральний комбайн TORNADO, який збирає плівку з землі за допомогою обертових горизонтальних дисків, щоб видалити її з суничних гряд. Кут нахилу диску можна регулювати, він проходить через землю під мембраною, щоб підняти його. Дія обертання пробиває ґрунт і піднімає мембрану. Як варіант, для намотування плівки без серцевини можна використовувати котушку для легшої утилізації. Стелажна система TOPRAIL базується на стелажах, які утримуються на місці несучими пластинами, оскільки контейнери з субстратом розміщені на горизонтальних трубах. Така конструкція дозволяє переміщувати кілька контейнерів з субстратом на великі відстані. Вигода для користувача полягає в значно менших витратах на оплату праці та скороченні часу, необхідного для розміщення та видалення контейнерів з субстратом. Ще одна додаткова цінність – це легкість збирання та розбирання, які користувач може виконати самостійно. TENRIT отримав нагороду за свою машину для очищення зеленої та білої спаржі TENRIT SOLO: налаштування очищення від шкірки можна перемикати між зеленою та білою спаржею одним натисканням кнопки, щоб очищати два види спаржі по черзі. Тиск очищення лез можна індивідуально регулювати для тонкої, середньої та товстої спаржі за допомогою трьох клапанів регулювання тиску. Транспортна система та станції для очищення пристосовуються до форми спаржі, щоб досягти ідеального результату очищення за допомогою вигнутих списів, як це часто буває з зеленою спаржею.

Інноваційні нагороди ЕxpoDirekt: нові продукти для сільськогосподарського прямого маркетингу

BSK отримав нагороду за інновації ЕxpoDirekt за свій електричний Sprinter з електричним пристроєм для автономних продажів: компанія підключила перший eSprinter від Mercedes-Benz до технології торгового залу BSK, щоб живлення пристрою заряджалося під час руху автомобіля. Мета виробника – забезпечити спосіб продажу продукції, який повністю автономний від будь-якого іншого джерела енергії.

Використовуйте спаржу, щоб подбати про своє тіло як ззовні, так і зсередини: Cremepott отримав нагороду за асортимент косметики на основі спаржі. Наразі це спаржевий крем, маска і лосьйон, а також спаржеве мило. Продукція виготовлена ​​на основі натуральної косметичної сировини. Користь спаржі для здоров’я добре відома: інгредієнти підвищують еластичність шкіри, зберігають водний баланс шкіри, а також мають протизапальну, живильну та заспокійливу дії. За словами виробника, аромат свіжий і фруктовий.

Крім того, мобільна колонка гігієни FOOTSTEP HYGIENE® від HEPRO також отримала нагороду за інновації ЕxpoDirekt. Вона дозволяє користувачам дезінфікувати руки за допомогою механізму, що активується ногою. Колонка містить насос, стійкий до етанолу, і не вимагає обслуговування, оскільки одну 5-літрову каністру можна використовувати до 3500 разів.

Наступна виставка ЕxpoSE та ЕxpoDirekt відбудеться 23-24 листопада 2022 року в Messe Karlsruhe.

Більше інформації доступно на www.expo-se.de

Журнал «Ягідник»

Останні статті