Інноваційні італійські технології для зберігання ягід і фруктів

 Інноваційні італійські технології для зберігання ягід і фруктів

Головна проблема виробників свіжої продукції, ягід, фруктів, овочів – їхнє псування під час зберігання, зумовлене появою й розвитком бактерій, грибів і вірусів, які в камери зберігання потрапляють прямо з поля із зібраними плодами. Зрозуміло, що зіпсовану продукцію підприємець викидає або, в кращому випадку, знаходить можливі шляхи її переробки. Щоб виробники не зазнавали колосальних втрат унаслідок цього, компанія Fruit Control Equipments пропонує унікальну систему – IONNY® для дезінфекції повітря, яка допомагає зберігати свіжу продукцію без втрати її якості впродовж тривалого часу.

IONNY® абсолютно безпечний для людини, оскільки він не виділяє небезпечних для здоров’я людини речовин, на відміну від озонаторів, які отруйні для людини та які руйнують дихальну систему. Апарат може працювати в приміщенні з людьми впродовж тривалого часу, тому його можна вмикати у місцях для сортування продукції, для її упакування тощо. Завдяки іонізації через IONNY® Evo свіжа продукція зберігає товарний вигляд без хімічної обробки. Апарат є натуральним методом збільшення тривалості зберігання продуктів харчування

У ЧОМУ СЕКРЕТ УСПІШНОЇ РОБОТИ IONNY®?

Сутність ефективної роботи системи IONNY® полягає в тому, що ця технологія очищує і знезаражує повітря завдяки процесу іонізації – генерації активних іонів. Апарат генерує активні іони в повітрі, які атакують частинки повітря, очищуючи його від бактерій, грибків, вірусів, летких речовин тощо. Використовуючи IONNY®, виробники можуть успішно збільшити період зберігання свіжих ягід, фруктів та овочів без додаткового використання хімічних засобів і захистити плоди від гниття.

На відміну від традиційних систем очищення та фільтрації повітря, апарат IONNY® виробляє високоактивні іони, які моментально атакують усі шкідливі частинки в повітрі та прив’язуються до них завдяки електричному заряду, нейтралізуючи їх. Ця технологія знешкоджує навіть найменші та найнебезпечніші частинки в повітрі, з якими інші системи фільтрації не справляються. Тому IONNY® створює безпечну атмосферу, чисте і здорове повітря.

Апарат повинен бути постійно ввімкненим. Адже якщо його вимкнути – бактерії знову почнуть розмножуватися. Проте, як зазначає представник відділу продажів компанії Fruit Control Equipments Євген ШОЛТУЯН, технологія енергоекономна (використовує 0,17 кВт/год).

ПАРАМЕТРИ АПАРАТА IONNY®:

  • розміри: 50 см x 40 см x 45 см;
  • вага: 18 кг;
  • живлення: 220 V 50 Hz;
  • потужність: 230 W.

Перевага IONNY® в тому, що це обладнання безпечне для людини, оскільки воно не виробляє озон, який, як відомо, небезпечний не тільки для людини, а й для обладнання, що розташоване в зоні дії апарату: ця речовина окислює метали та руйнує їх.

Обладнання працює без додаткових налаштувань одразу після покупки. Не потребує палива й запчастин, а також жодних витрат на утримання. Це надійне та економне рішення для тих, хто хоче збільшити термін зберігання свіжих плодів.

ЯКІ ЩЕ ФУНКЦІЇ ВИКОНУЄ IONNY®?

IONNY® знижує рівень етилену – газу, що прискорює дозрівання плодів. Завдяки цьому їх можна довше зберігати на полиці складу (long shelf-life).

Також IONNY® знищує гриби Aspergillus niger, Penicillum, Cladosporium, Candida parapsilosis, Candida tropicalis, Botrytis cinerea; вбиває комах, таких як Acarus siro, Tyrophagus casei, Tyrophagus putrescientiae. Окрім того, обладнання знищує неприємні запахи у приміщенні.

ДЕ ЩЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬ IONNY®

Це обладнання використовують не тільки для зберігання ягід, фруктів та овочів, а й в інших галузях харчової промисловості. Наприклад, у птахівництві (для знищення неприємного запаху та покращення якості кормів). Технологія захищає урожай зернових культур від комах та грибкових захворювань, рибну продукцію в цехах – від патогенних бактерій, які псують її якість, м’ясо – від зменшення його ваги та від мікробів, сири – від старіння та розвитку грибка. І це далеко не весь перелік, де IONNY® відіграє дуже важливу роль у процесі зберігання продукції.

Також технологія IONNY® корисна для виноробів, адже вона ефективно працює в льохах, де зберігають вино та виноматеріали. Там можуть бути великі концентрації бактерій та мікроорганізмів, які псують якість вина і впливають на його смак і колір. Система IONNY® знищує бактерії та робить повітря чистим і свіжим, без сторонніх запахів, завдяки чому вино не змінює смаку та не втрачає якості під час зберігання.

Компанія Fruit Control Equipments розробила серію обладнання IONNY®Evo. Це ідеальне рішення для постійної підтримки чистого здорового повітря не тільки в камерах зберігання фруктів та овочів, а й також на робочому місці: у залі сортування, упакування та в будь-яких інших приміщеннях, де потрібне якісне повітря (офіс, спортзал, їдальня тощо).

Ionny® Evo1000 використовують для приміщень площею до 1000 м3, а модель Ionny® Evo2000 – для приміщень площею до 2000 м3. У більших приміщеннях потрібно встановити кілька апаратів у різних точках.

У промисловості ця технологія допомагає в переробці відходів. Завдяки дезінфікації повітря та очищення його від неприємних запахів це незамінний елемент у роботі заводів, де виготовляють гуму, пластмасу, лаки, фарби тощо. Тому IONNY® – це універсальна технологія, що полегшує роботу людей у різних сферах діяльності.

Компанія Fruit Control Equipments пропонує безкоштовний проєкт та розрахунок обладнання з урахуванням специфіки підприємства конкретного виробника та технічних умов і готова зробити найкращу комерційну пропозицію для встановлення системи IONNY®.

Інвестуйте у свій бізнес розмірковано та збільшуйте рентабельність свого бізнесу завдяки технології IONNY®.

Контакти: +39 (327) 55 696 55 (Whats App, Telegram), +39 (02) 90 48 141 (офіс заводу)

e-mail: info@fruitcontrol.it, www.fruitcontrol.it

Безкоштовно завантажити випуск журналу «Ягідник» № 2 можна тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на рік (у 2022 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство, підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Все буде Україна!

Журнал «Ягідник»

Останні статті