Інноваційне обладнання для переробки ревеню пропонує українським виробникам польська компанія MEGA

 Інноваційне обладнання для переробки ревеню пропонує українським виробникам польська компанія MEGA

Нішеві культури в Україні щороку набувають все ширшої популярності. Вирощують їх не лише на невеликих сімейних фермах, а й у господарствах, котрі вже мають реноме успішних підприємств. Одна з таких культур – ревінь, на який спостерігається попит і в Україні, і за кордоном. Оскільки ж вирощуванням ревеню цікавиться щоразу більше фермерів-ентузіастів, то актуальними зараз є і технології переробки цієї культури від провідних виробників обладнання для харчової промисловості. Сучасні інноваційні технології для переробки ревеню пропонує виробникам польська компанія MEGA Sp. z o. o. – досвідчений виробник обладнання для переробних підприємств і невеликих сімейних господарств.

ЗАВЖДИ У ТРЕНДІ

Компанія MEGA, яка працює на ринку з 1996 року, випускає комплексні лінії для заморожування та переробки фруктів і ягід, лінії фасування та упакування, а також багато іншого обладнання, створеного на основі сучасних рішень. Пропоноване компанією обладнання актуальне і для великих підприємств, що займаються переробкою фруктів та овочів, і для невеликих виробників. Оскільки ж технологічні рішення базуються на основі багаторічного досвіду роботи та постійного втілення нових технологій у раніше розроблені проєкти, таке обладнання задовольнить усіх, хто прагне йти в ногу з часом.

Лінії у MEGA ми комплектуємо залежно від різновиду продукції – для різних фруктів та ягід. Особливі комплектації передбачені для свіжої і замороженої продукції. Однак при цьому враховується необхідність забезпечення всіх основних процесів – миття, очищення, видалення плодоніжок та листя, сортування, фасування і пакування. Якщо є потреба, передбачається й полірування та сульфітація. Наші фахівці встановлюють обладнання на підприємстві клієнта, готують до запуску. Згодом забезпечуємо й дванадцятимісячне гарантійне обслуговування. Але, звісно, і після цього наша співпраця з клієнтами триває. За потреби можемо провести техогляд та сервісне обслуговування, надати потрібні запчастини, – розповідає представник компанії.

За спостереженнями фахівців компанії, ще кілька років тому в Україні особливо популярними були передусім лінії для переробки ягід. Натомість нині зростає попит на обладнання для переробки овочів. Врешті, ринок диктує нові напрями практично в кожному сезоні, тож у компанії працюють так, аби залишатися в тренді. Скажімо, останнім часом все більшу кількість виробників цікавить обліпиха, переробка якої потребує застосування особливої технології.

НАТУРАЛЬНИЙ КОНСЕРВАНТ І ПЕРСПЕКТИВНА КУЛЬТУРА

Ревінь – ще одна відносно нова культура для використання у промисловому виробництві. Однак за кордоном на нього вже давно спостерігається великий попит, оскільки ревінь є натуральним консервантом. Його використання дає змогу відмовитися від застосування в харчовій промисловості штучних добавок, а отже, забезпечити виробництво продуктів для здорового харчування, кількість прихильників якого у цивілізованих країнах стрімко зростає. Відповідно, є хороші перспективи експорту цієї культури до Європи.

У Польщі саме з ревеню розпочинається сезон переробки, розповідають у компанії MEGA. Для фермерів ця культура доволі «зручна», оскільки не потребує особливих клопотів і непомірних затрат. Достатньо забезпечити збір, миття, подрібнення та заморожування ревеню, а згодом повторити весь процес під час збору другого в сезоні врожаю цієї культури. Однак запорукою успішної реалізації врожаю згодом є якісна переробка, яку можна забезпечити лише на високотехнологічному обладнанні.

Українські виробники зацікавилися вирощуванням ревеню відносно недавно, тому поки що нам не доводилося постачати обладнання для його переробки до України. Та, оскільки наші численні клієнти використовують обладнання від MEGA для інших фруктів і ягід, його цілком можна пристосувати й для переробки ревеню. Для цього вже наявну лінію потрібно обладнати пристосуваннями для миття і нарізування ревеню. Таке переоснащення можуть якісно та оперативно провести наші фахівці, – зауважує представник компанії.

Як зазначають у MEGA, обладнання для переробки ревеню від компанії підійде насамперед для великих виробників, оскільки має високу потужність і здатне переробляти близько 5 тонн продукції за годину. Звісно, продуктивність обладнання залежить і від якості продукції, і від процесів переробки, які проводять на підприємстві.

Ми пропонуємо обладнання, яке ідеально підходить для переробки ревеню. До прикладу, найвищу якість миття ревеню забезпечить спеціально подовжений та обладнаний водно-повітряний пристрій. Рентабельність цього обладнання значно підвищується завдяки можливості його застосування для інших культур – наприклад, цибулі-порею. До того ж достатньо додати у лінію певне устаткування, і її можна буде застосовувати для переробки низки фруктів, ягід та овочів, – розповідає представник
компанії MEGA.

Тому для тих, хто має намір розширити справу і спрямувати увагу на нові культури, такі можливості можуть відкрити нові перспективи бізнесу.

Контакти:
MEGA Sp. z o.o., вул. Пжемислова, 52
24-200, Польща, Белжице, тел. +48502508275
joanna.bartnik@megabelzyce.pl
export@megabelzyce.pl
www.megabelzyce.pl

Більше матеріалів про новітні технологічні рішення від польської компанії MEGA читайте у друкованих номерах журналу “Ягідник”.

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті