In vitro сучасна технологія розмноження рослин: досвід професіоналів

 In vitro сучасна технологія розмноження рослин: досвід професіоналів

Компанія «Лотос К» впродовж багатьох років займається розмноженням рослин, використовуючи метод in vitro. Підприємство побудувало та запустило власну біотехнологічну лабораторію, що дозволило виробляти садивний матеріал за сучасними технологіями. Розмноження рослин відбувається в стерильних умовах на регламентованих фазах розвитку, отримані рослини мають однакові ростові характеристики та є однотипними. Це гарантує їх ідентичність і відповідність заявленим сортовим ознакам.

Практичний досвід роботи свідчить, що такі рослини мають більшу енергію росту та потенціал до відновлення, а також краще пагоноутворення і розвиток органів. Контрольовані умови зростання дозволяють за короткий час отримувати великі промислові партії ідентичних рослин. Такі партії не займають багато місця, мають невелику вагу та легко переміщуються на великі відстані.

Для досягнення найкращих результатів ми багато експериментували з різними видами рослин. У результаті нам вдалося розробити власні протоколи та вдосконалити вже існуючи. Пройшовши шлях від самого початку й отримавши безцінний досвід, можемо впевнено стверджувати, що використання технології in vitro гарантує отримання високоякісного здорового садивного матеріалу без фітопатогенів будь-якої природи, шкідників, що дозволяє рослині реалізувати весь генетичний потенціал росту та урожайності.

Наразі ми розширили лінійку виробництва й опанували методи роботи з ягідними рослинами, а саме з лохиною, жимолостю, ожиною, суницею садовою та дерезою (ягоди годжі).

Ми пропонуємо:

  • розмноження/тиражування рослин in vitro з вихідного матеріалу замовника;
  • стерилізація рослинних зразків і введення в культуру in vitro;
  • оздоровлення рослинного матеріалу;
  • депонування різних видів/сортів в культурі in vitro.

Ми запрошуємо до співпраці. Деталі ви можете дізнатися на сайті https://lotosk-microclone.com.ua.

Контакти:

Вул. І. Сулими 2, смт. Глеваха, Київська обл., Україна

+38 (044) 454 75 13, +38 (068) 608 83 38, +38 (073) 044 01 54

Читайте також: Що важливо знати при виборі саджанців суниці садової фріго?

«Лотос К» пропонує саджанці суниці фріго як вигідне економічне рішення для вашого бізнесу

Журнал «Ягідник»

Останні статті