In-vitro Kusibab: сезон-2022 розпочався!

 In-vitro Kusibab: сезон-2022 розпочався!

Катерина Конєва (медіагрупа «Технології та Інновації») з Юстиною Кусібаб (PLANTIN), Олександрою Кусібаб (Kusibab-Wyka) та Мирославом Поповичем (Kusibab-Popowicz Waganowice)

Польська група компаній In-vitro Kusibab, яка займається вирощуванням садивного матеріалу ягідних, плодових і декоративних рослин, активно розпочала сезон 2022 року. В асортименті підприємств – саджанці лохини, малини, ірги, жимолості, суниці садової, ожини, обліпихи, аронії, сливи, ожино малини та низки інших культур. Цими днями з робочим візитом на всі підприємства групи In-vitro Kusibab перебуває співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина Конєва.

Зокрема, Катерина Конєва відвідала всі компанії, які входять до групи In-vitro Kusibab (PLANTIN, Kusibab-Wyka, Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Kusibab та Kusibab-Popowicz Waganowice, а також лабораторію ін-вітро та розсадники, де триває робота над створенням і вирощуванням нових сортів ягідних культур.

– Географія співпраці групи копаній In-vitro Kusibab охоплює майже весь світ: починаючи від Норвегії та закінчуючи Австралією. Це єдиний у Польщі та в Європі приклад потужного сімейного бізнесу, – зазначила співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації».

Розсадник Kusibab-Wyka

За словами представників групи Іn vitro Kusibab, головний пріоритет компанії – рослини найвищої якості.

– Саме тому ми постійно вкладаємо кошти у дослідження. На замовлення компанії PLANTIN щорічно проводяться тести для підтвердження здоров’я рослинного матеріалу, які вирощують наші компанії. Це дає нам впевненість у тому, що рослини, які ми розмножуємо, не містять вірусів та перевірені на сортову сумісність, – розповіли у підприємстві.

За роки своєї роботи група Іn vitro Kusibab налагодила активну співпрацю і з українськими виробниками ягідних і плодових культур, які на власному досвіді переконалися в якості садивного матеріалу. 

– Зараз група компаній Іn vitro Kusibab надала роботу близько 10 українцям, які вимушено покинули свої домівки у зв’язку з війною в Україні. Вони щиро вболівають за нас, за Україну, вірять у нашу Перемогу та сподіваються, що ягідний бізнес невдовзі стане для багатьох людей новим шансом на благополучне життя, – зазначила Катерина Конєва.

Детальніше про новітні технології групи Іn vitro Kusibab, нові сорти та запроваджені інновації читайте у новому номері журналу «Ягідник», робота над яким уже розпочалася.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Ягідний кооператив «Як бджола» ініціює благодійний проєкт

Ягідні новинки: що смакуватиме цього сезону?

Журнал «Ягідник»

Останні статті