Хто такі Fall Creek?

 Хто такі Fall Creek?

Fall Creek – це американська компанія, яка приділяє велику увагу генетиці, рослинам і підтримці виробників лохини високорослої. Історія підприємства бере свій початок у місті Лоуелл, що в штаті Орегон, майже 40 років тому. Тепер у нас є власні розсадники в Мексиці, Іспанії та Перу. Крім того, ми створили глобальну команду кращих селекціонерів, дослідників, популяризаторів і фахівців у розсадниках, а також спеціалістів з підтримки виробників, продажу та обслуговування клієнтів і багатьох інших.

Наша компанія – міцна ланка в глобальному ланцюжку виробництва лохини високорослої, яка готова обслуговувати наших клієнтів і промисловість загалом у Північній, Центральній і Південній Америці, Європі та Північній Африці. Наша місія – служити виробникам і підтримувати промисловість лохини високорослої, допомагаючи забезпечити максимальний успіх виробників завдяки поставкам кращих генетичних матеріалів і рослин, технічних ноу-хау та інформації про світовий ринок. Щоб виконати нашу місію, ми зосереджені на вирощуванні виняткових рослин, побудові міцних відносин і забезпеченні чуйного обслуговування клієнтів. Все це – частина того, як ми допомагаємо побудувати світ з «кращою лохиною» (Better Blueberries™).

Fall Creek займається виведення нових сортів, які районовані для різних кліматично-демографічних умов. Після років селекціонування компанія вибирає декілька сортів, які вийдуть в тираж, і проводить тестування у відповідних кліматичних умовах. У 2019 році сорти селекції Fall Creek були внесені до реєстру сортів України. У тому ж році на базі демонстраційної ділянки Rosetta Garden була закладена тестова плантація. На ділянці представлені такі сорти, як Дюк, Драпер, Ліберті, Аврора, Блу Ріббон, Валор, Карго, Клокворк, Топ Шелф, Ласт Колл. Основна мета створення цієї плантації – тестування сортів у кліматичних умовах Київської області для подальшої рекомендації сортів для промислового виробництва в Україні.

Нині на демонстраційній ділянці Rosetta Garden триває збір лохини високорослої. Сорти Ласт Колл та Аврора вважаються найпізнішими в кліматичних умовах України. Вибираючи ці сорти для промислового вирощування, виробники можуть значно подовжити період збори врожаю та порадувати споживачів смачною свіжою ягодою у вересні. Перший збір сорту Ласт Колл у цьому році припав на третій тиждень серпня (20.08.2021) та триватиме до другого тижня вересня. Аврора вступила в плодоношення на тиждень пізніше (26.08.2021), відповідно, збір триватиме до третього тижня вересня. Для порівняння, минулого року сорт Ласт Колл вступив в плодоношення перший тиждень серпня (07.08.2020), а Аврора – (12.08.2020)* (дані з демонстраційною ділянки Rosetta Garden 2020 та 2021 років, Київська обл., Макарівський р-н). У зв’язку з відчутною зміною клімату, термін дозрівання може варіюватися з року в рік. Також терміни дозрівання залежать від географічного положення навіть у межах однієї країни.

Rosetta Agro – представник в Україні.

Київ, вул. Деміївська 43, офіс 6.

Тел.: 0443842421

www.facebook.com/rosetta.agro.llc

Журнал «Ягідник»

Останні статті