Холодильне обладнання як запорука ягідного підприємства

 Холодильне обладнання як запорука ягідного підприємства

Якісне та надійне обладнання дозволяє не лише зберігати ягоди, фрукти й овочі, але й підтримувати їхню високу якість. Правильне холодильне устаткування відіграє одну з ключових ролей в ланцюжку «з поля – до споживача». Проектно-монтажна організація LTD KORIEL GROUP втілює в життя будь-які ідеї з використанням екологічно нейтральних і дуже енергоефективних систем у будь-яких сферах холодильної індустрії.

– Чи це малий тепловий насос на вашу оселю, чи потужна система забезпечення холодом вашого підприємства – це завжди наша частина роботи, – зазначають у KORIEL GROUP.

Компанія запрошує виробників плодоовочевого сектору до плідної співпраці та створення екологічної та безпечної енергетики в Україні.

– Окрім того, ми допоможемо виробникам встановити системи диспетчеризації чи автоматики італьського виробника CAREL, оскільки ми працюємо їхніми офіційними дилерами та технічною підтримкою в Україні, – повідомляють у KORIEL GROUP. – А якщо у вас застаріла теплоізоляція трубопроводів або обладнання, ми також можемо допомогти, оскільки представляємо в Україні компанію K-Flex.   

Контакти: Корнієнко Олена Олексіївна, +38 (096) 625-80-89, kelenakiev@gmail.com

Корнієнко Ігор Васильович, +38 (096) 625-80-82, i0966258092@gmail.com

Читайте також: Новий випуск журналу «Ягідник» уже скоро вийде друком!

Журнал «Ягідник»

Останні статті