«ХАНІ БАДЖЕР»: стародавні рецепти ягідних наливок у сучасній інтерпретації

 «ХАНІ БАДЖЕР»: стародавні рецепти ягідних наливок у сучасній інтерпретації

Україна здавна славилася своїми ягідними наливками. Сімейне підприємство «Хані Баджер» поставило собі за мету зібрати найкращі старовинні рецепти українських напоїв та відтворити їх за сучасними технологіями. Сьогодні в асортименті компанії – чотири наливки, в основі яких рецепти з різних регіонів країни: «Вишнева домашня», «Малинова домашня», «Смородинова домашня» і «Кизилова особлива».

У 2015 році молоде подружжя Юлії Каленської та Артема Скубенка заснувало підприємство. Ідея прийшла під час мандрівок. У різних країнах молоді люди відвідували великі й маленькі виробництва напоїв, які зберігали родинні й регіональні традиції. І забажали створити власний локальний продукт, традиційний та цікавий. Батько Юлії мав пасіку, в його родині понад 100 років робили власні настоянки на основі продуктів бджільництва, ними завжди пригощалися на сімейних застіллях. Так виникла і назвапідприємства – «Хані Баджер» (з англ. «медовий борсук»).

Артем та Юлія вирішили виготовляти не лише міцні напої, а й солодкі наливки. Першим рецептом домашньої вишнівки поділилася бабуся. Потім друзі з Харківщини приємно здивували наливкою з малини, на Закарпатті подружжя пригощали смородиновою, а родичі з Криму привезли рецепт наливки з кизилу. Всі рецептури вдосконалювали, аби досягти найвищої якості напоїв.

ЯГОДА МАЄ БУТИ СТИГЛОЮ І СЕРТИФІКОВАНОЮ

– Сировину ми збираємо з різних регіонів України, намагаємося придбати найкращі ягоди. Так, Вінниччина, де багато сонця, славиться своїми вишневими садами, – розповідає технолог «Хані Баджер» Людмила БОЙКО. – Смородину і малину замовляємо з Київщини, Вінниччини, Кіровоградщини, Харківщини, кизил – із Закарпаття. Шукаємо виробників, які мають сертифікати, що засвідчують якість. Намагаємось обирати органічні ягоди, тобто вирощені без мінеральних добрив та хімічних препаратів.

Ягоди на підприємство, яке розташоване у Києві, доставляють у спеціальних рефрижераторах, де підтримуються певні температурні режими.

Продовження статті читайте у друкованому журналі «Ягідник».

Оформити передплату журналу «Ягідник» можна за телефонами:

+38 (0362) 60 88 21,

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com

Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net

Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Ягідник»

Останні статті