Гранти на сади та ягідники: в лідерах – лохина

 Гранти на сади та ягідники: в лідерах – лохина

Станом на 2 вересня Міністерство аграрної політики та продовольства України вже підписало 22 накази про гранти грантів у рамках урядової програми «єРобота» зі створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства. Загальна сума грантів становить  94,958 мільйона гривень.

Аграрії із 10-ти регіонів України (Одеський, Івано-Франківський, Київський, Львівський, Волинський, Чернівецький, Закарпатський, Черкаський, Рівненський, Хмельницький) на своїх господарствах вирощуватимуть ягоди та яблунево-грушеві сади. Площі угідь варіюються від 1,34 до 25 га. Загальна площа – 307,44 га. Гранти залежно від площі коливаються від 360 тис. грн до 10 млн грн на одного отримувача.

– Водночас садівникам України Мінагрополітики погодило надання ґрунтової державної підтримки на посадку 104 гектарів яблуні, 5,7 гектара груші, 125,8 гектара лохини, 55,4 гектара фундука, 15 гектара обліпихи та 2 гектара малини, – написав на своїй сторінці у фейсбуці старший науковий співробітник Інституту садівництва НААНУ Віктор Костенко

Читайте також: Лохина iBerry вийшла на ринок Великобританії та Фінляндії

Журнал «Ягідник»

Останні статті