Горіховий бізнес: реалії та перспективи

 Горіховий бізнес: реалії та перспективи

Цій темі присвячене засідання фахівців галузі за круглим столом на Всеукраїнському горіховому форумі 2 вересня 2021 р.

2 вересня 2021 року на Всеукраїнському горіховому форумі (м. Ірпінь, Київська обл.) відбудуться одразу дві масштабні пленарні дискусії на теми: «Українське горіхівництво сьогодні: очікування і реальність. Проблеми галузі та шляхи їх вирішення», і «Експорт горіхів: як підкорити міжнародний ринок». Всеукраїнський Горіховий форум 2021 відбувається за підтримки галузевих партнерів конференції – асоціації «Укрсадпром» ГС «Укрсадвинпром».

Круглий стіл «Українське горіхівництво сьогодні: очікування і реальність. Проблеми галузі та шляхи їх вирішення» буде традиційним для конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» дискусійним майданчиком з участю провідних експертів галузі. В ході обговорення фахівці зможуть оцінити сучасний рівень розвитку, наявні проблеми горіхової галузі та знайти альтернативні шляхи їх вирішення й удосконалення горіхового бізнесу. За останні 6-8 років горіхівництво України почало стрімко розвиватися. В рази збільшилися площі насаджень волоського горіха, фундука, з’явилися посадки мигдалю, фісташки, арахісу та інших раніше екзотичних культур. Як створити ефективний горіховий сад? Які саджанці обрати, щоб отримати найкращі врожаї? Яку схему догляду обрати, щоб не втратити інвестиції? Чи можливі швидкі гроші в горіхівництві? Ці та інші питання хвилюють сьогодні садівників України.

Модератором круглого столу буде голова асоціації «Укрсадпром» Олександр Матвієць. Йому допомагатимуть керівники провідних горіхових господарств і переробних підприємств України, – про їхню участь у обговоренні як експертів вже домовлено. Тому обговорення буде відвертим, інформативно насиченим та корисним для всіх учасників конференції.

Учасники круглого столу обговорять такі ключові питання:

  • Горіховий сезон 2021: вплив погодних та інших факторів на урожай 2021 року;
  • Державна підтримка галузі садівництва у 2021 р. Компенсації від держави;
  • Сортова політика горіхоплідних культур в Україні;
  • Прогноз цін на горіхи у 2021 році;
  • Продаж горіхів: вимоги до товару, гарантії успіху чи неуспіху;
  • Переробка горіхів. Чи є потреба ринку в переробці горіхів?

Загалом, Всеукраїнський Горіховий форум збере в конференц-холі «Ірпінь» садівників з усієї України, котрі успішно працюють у галузі вирощування та переробки горіхів, і не тільки. Це буде майданчик для поширення передового досвіду горіхівників серед тих, хто лише розпочинає або вже створив власний горіховий бізнес і потребує орієнтирів для гарантованого отримання прибутків. Учасники форуму дізнаються про всі етапи закладки горіхової плантації: від вибору саджанців – до прибуткового промислового саду.

Заробляти на горіхах в Україні реально! Переконайтесь у цьому, зареєструвавшись на Всеукраїнський Горіховий форум 2021. Адже горіховий сад – це інвестиція в забезпечене майбутнє вас і вашої сім’ї.

Всеукраїнський Горіховий форум 2021 триватиме 2 дні.

2 вересня – пленарна частина конференції та виставка технологій сучасного садівництва і продуктів садівництва, горіхівництва та продуктів переробки.

3 вересня – бізнестур на провідне горіхове господарство регіону – ТОВ «Горіх Полісся», де вирощують 55 га фундука італійських сортів.

Запрошуємо до участі в науково-практичній конференції «Всеукраїнський Горіховий форум 2021».

Умови участі в форумі:

В якості учасника –

Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції –

Вартість участі у форумі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес-туру) – 2000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»«Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Членам Асоціації «Українська Горіхова Асоціація», «Укрсадпром», «Укрсадвинпром» знижка 10% на участь у конференції.

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА! Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел.: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Директор проєкту Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Поселяє: «Конференц-Хол ІРПІНЬ» м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А

Телефон для бронювання номерів: +380672253058 (бронювання)

Номери, що доступні для бронювання:

Стандарт 3-місний – 1020 грн/ніч

Стандарт 2-місний – 920 грн/ніч

Стандарт 1-місний – 700 грн/ніч

Напівлюкс – 1050 грн/ніч

Люкс – 1250 грн/ніч

+ Сніданок 200 грн оплачується додатково.

Більше інформації про Всеукраїнський горіховий форум 2021 – ТУТ.

Журнал «Ягідник»

Останні статті