Головний юридичний партнер конфернецій “Ягідництво і переробка: технології та інновації” отримав звання кращих юристів

 Головний юридичний партнер конфернецій “Ягідництво і переробка: технології та інновації” отримав звання кращих юристів

Головний юридичний партнер конфернецій “Ягідництво і переробка: технології та інновації” компанія “Пахаренко і партнери“ отримали чергову міжнародну відзнаку.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначело найкращих юристів та компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2021. Партнери компанії — Антоніна Пахаренко-Андерсон та Олександр Пахаренко в черговий раз увійшли до переліку найкращих українських юристів з інтелектуальної власності.

Рейтинги Best Lawyers публікуються з 1983 року. У 2006 році видання Best Lawyers стало міжнародним. Відтоді рейтинги найкращих в юридичній професії виходять у більше ніж 70 країнах. Головна мета — допомогти юристам та їхнім клієнтам знайти один одного, обрати юридичного радника у відповідній сфері права в Україні та визначити свою конкурентну позицію на ринку. У The Best Lawyers in Ukraine 2021 юристи номінувалися у 57 практиках. Серед нових практик: праця і зайнятість, індустрія розваг та вирішення критично важливих для існування бізнесу спорів. Лише один юрист визнається лідером практики в номінації «Юрист року». В цьому році 27 юристів стали лідерами у своїй експертизі.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *