Географія українського експорту змінюватиметься

 Географія українського експорту змінюватиметься

Значна доля експортних поставок українських заморожених ягід наразі припадає на Польщу. Але невдовзі показник буде поступово знижуватися, адже Україна лише вчиться працювати на європейському ринку та починає виходити і на інші європейські ринки. Таку думку висловила керівниця служби комунікації асоціації «Ягідництво України» Тетяна Смірнова під час першого в Україні міжнародного конгресу з заморожування і холодної логістики ягід «Переробка та заморожування. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості». Захід відбувся під час V Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації».

– Якщо раніше досить значний відсоток усіх поставок ішов не на Польщу, а через Польщу, то вже українські експортери починають працювати напряму, – зазначила Тетяна Смірнова. – Коли йдеться про географію поставок, то поки що великий відсоток припадає на Польщу, але досить перспективними ринками вважають ринок Німеччини та Нідерландів.

Експертка зазначила, що саме ці ринки вважаються найбільш потенційними для України, і саме цей потенціал Україна повинна розкрити найближчим часом.

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Як налагодити ефективний ягідний бізнес?

Запрошуємо на міжнародні конференції у 2022 році

Журнал «Ягідник»

Останні статті