FTradeClub Berries відбудеться 27-28 травня

 FTradeClub Berries відбудеться 27-28 травня

Зустріч резидентів FTradeClub Berries та учасників конференції для ягідного бізнесу відбудеться 27-28 травня. Про це повідомляє організатор заходу – проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

– З огляду на стабілізацію карантинної ситуацію в Києві й Україні загалом, зустріч резидентів клубу FTradeClub Berries цьогоріч відбудеться! Незважаючи на всі перипетії минулого місяця, її актуальність для провідних виробників і покупців свіжих і заморожених ягід, а також для ключових постачальників технологічних рішень тільки посилилася. Запрошуємо 27-28 травня всіх учасників ринку України на провідний захід для ягідного бізнесу в оновленому форматі, – зазначив керівник проєкту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» Олександр Хорев.

Програма зустрічі резидентів FTradeClub Berries складатиметься з:

  • пленарної частини: обговорення головних питань ринку ягід (чи чекати обвалу цін на лохину, чи будуть у зв’язку з погодою ягоди дорогими, заморожування vs свіжий ринок тощо);
  • В2В-переговорів: виробники свіжих ягід, переробники ягід, закупівельники мереж супермаркетів, оптові покупці;
  • бізнес-турів в аграрну компанію «Еко-Парк» (комерційне виробництво лохини й обліпихи) на підприємство «Престиж Фрут Компані» (системна робота великої експортно-імпортної оптової компанії).

Всі умови участі, підтверджені реєстрацією до 25 квітня, залишаються чинними. Детальна інформація про подію, попередня програма пленарної частини, b2b-переговорів і бізнес-турів, нові умови участі та рекламні можливості розміщені на сайті заходу.

З питань участі в  FTradeClub Berries звертайтеся:

Євген Кузін, +38 (096) 583-63-23,  eugenekuzin@gmail.com

Олександр Хорев, +38 (067) 634-39-80,  halex.khorev@gmail.com

Нагадаємо, FTrade Club Berries: теми, експерти та b2b-зустрічі для ягідників.

Конференція «Ягоди України: заморожування та свіжий ринок» оновлює формат.

Журнал «Ягідник»

Останні статті