FTrade Club Berries: теми, експерти та b2b-зустрічі для ягідників

 FTrade Club Berries: теми, експерти та b2b-зустрічі для ягідників

Конференція «Ягоди України-2021: заморожування і свіжий ринок» після року перерви відновлює свою роботу в новому форматі зустрічі резидентів FTradeClub Berries, повідомляє організатор події проєкт «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

У програмі цьогорічної зустрічі – огляд виробників перспективи майбутнього ягідного сезону, зокрема, щодо експорту української лохини, вирощування черешні для внутрішнього та зовнішнього ринків, промислового вирощування обліпихи, а також просування свіжих і заморожених ягід з України.

Під час FTradeClub Berries експерти озвучать свої думки щодо перспектив українського ягідного ринку та охарактеризуютьреальний стан України на світовому ягідному ринку, ринок саджанців ягідних культур в Україні, український і світовий ягідні ринки у майбутньому сезоні.

Окрім того, у програмі заходу – огляд української ягідної галузі, зокрема, обговорення необхідності сертифікату GLOBALG.A.P., ефективного захисту насаджень, зрошення та фертигації, водопостачання ягідних господарств, а також доробки та переробки ягідної продукції.

Також під час FTradeClub Berries відбудуться B2B переговори між виробниками свіжих ягід, мережами супермаркетів і оптовими компаніями, а також між підприємствами, які заморожують продукцію та купують її.

Окрім того, відбудеться бізнес-тур в аграрну компанію «Еко-Парк», яка займається вирощуванням лохини й обліпихи, а також на підприємство «Престиж Фрут Компані», що спеціалізується на оптовій торгівлі, імпорті, експорті й  інтернет-продажах плодоовочевої продукції.

Нагадаємо, що зустріч резидентів FTradeClub Berries відбудеться вже 8-9 квітня 2021 року. Долучитися до учасників події та ознайомитися з програмою можна на офіційному сайті заходу.

Контакти:

Проєкт «АПК-Інформ: овочі і фрукти»

Олександр Хорев, +38 (067) 63439-80, halex.khorev@gmail.com

Євген Кузін, +38 (096) 583-63 23, eugenekuzin@gmail.com

Олександра Манько, +38 (066) 009-35-97, sashchaa@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті