FRUIT LOGISTICA відбудеться у квітні 2022 року

 FRUIT LOGISTICA відбудеться у квітні 2022 року

Дата проведення міжнародної виставки свіжої плодоовочевої продукції FRUIT LOGISTICA змінюється. Цьогоріч вона відбудеться 5-7 квітня 2022 року.

Четверта хвиля пандемії коронавірусу погіршує ситуацію в багатьох країнах Європи. У той же час бажання індустрії зустрітися особисто залишається незмінно високим. У світлі цих обставин Messe Berlin вирішив відкласти FRUIT LOGISTICA на період після четвертої хвилі. Таким чином, цьогоріч виставка триватиме 5-7 квітня.

– Ми твердо дотримуємося своєї мети знову зустрітися в офлайні. Ми очікуємо, що ситуація почне пом’якшуватися в лютому через вжиті запобіжні заходи. Нові дати дають можливість провести FRUIT LOGISTICA, яка окупиться для наших міжнародних гостей та експонентів. Ми з нетерпінням чекаємо того, щоб знову приймати людей з усього світу за кращих обставин, – зазначив директор Кай Мангельбергер.

У квітні 2022 року виставка з експонентами з більш ніж 80 країн знову представить весь глобальний ланцюжок створення цінності індустрії свіжих фруктів.

Читайте також: Під час V Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» буде проведений конгрес із заморожування та холодної логістики ягід 

Як створити успішний ягідний бізнес?

Журнал «Ягідник»

Останні статті