FRUIT LOGISTICA презентувала європейський статистичний довідник

 FRUIT LOGISTICA презентувала європейський статистичний довідник

Новий випуск «Довідника європейської статистики 2022», що містить актуальні цифри й обґрунтований аналіз основних європейських ринків, за допомогою яких гравці галузі можуть приймати кращі бізнес-рішення, вже доступний для завантаження на сайті виставки FRUIT LOGISTICA. 

Під час підготовки провідної міжнародної виставки з торгівлі фруктами, яка відбудеться з 5-7 квітня 2022 року, новий випуск довідка пропонує не лише актуальну статистичну інформацію, а й обґрунтований аналіз, який допомагає галузі зрозуміти дані про виробництво, постачальників та торговців у широкому діапазоні європейських ринків. 

Так, європейський довідник тепер охоплює також Португалію, Австрію, Хорватію, Угорщину, Болгарію та Румунію. 

П’ять найважливіших висновків з «Довідника європейської статистики-2022»:

1. Після падіння торговельного попиту в перший рік пандемії в 2021 році ситуація в Європі дещо пом’якшилася, хоча ще не досягнула рівня 2020 року.

2. Звичайні проблеми, спричинені погодою, залишилися в 2021 році . Заморозки на півдні Європи знищили місцевий урожай кісточкових фруктів, тоді як сильний дощ у Західній Європі в середині липня особливо вплинув на поставки овочів. Ці нестачі спричинили підвищення цін

3. Проте ціни, особливо витрати на електроенергію та добрива, зросли ще більше у поєднанні зі збільшенням рівня зарплат.

4. Збільшення логістичних витрат і безпрецедентний дефіцит контейнерів загрожують зовнішній торгівлі багатьох експортоорієнтованих країн. Однак такі наслідки будуть кількісно оцінені лише пізніше.

5. Вплив Brexit на потоки товарів був менш значним, ніж очікувалося спочатку, а поставки з материка в острівну державу зменшилися лише незначно.

Європейський статистичний посібник був створений компаніями Agrarmarkt Informations-Gesellschaft (AMI) спільно з Fruitnet Media International. Завантажити його можна тут.

Контакти:

Susanne Tschenisch, PR manager,

+49 30 3038 2295, susanne.tschenisch@messe-berlin.de

Читайте також: У Берліні активно готуються до FRUIT LOGISTICA-2022

Журнал «Ягідник»

Останні статті