Французький виробник лохини: ми втратили 70% ягід

 Французький виробник лохини: ми втратили 70% ягід

Французьке фермерське господарство Les Jardins Bio du Médoc обробляє близько 30 гектарів плантацій лохини, які з 2018 року стали органічними. У регіонах Жиронда і Ланди, де розташоване підприємство, прекрасні умови для вирощування лохини, і на них припадає дві третини французького виробництва. Однак цього року господарство Les Jardins Bio du Médoc постраждало через мороз, повідомляє FreshPlaza.

– У нас була велика затримка збору врожаю, тому що наші перші квіти опали через мороз. Збір урожаю ми починаємо цього тижня, і триватиме він лише один місяць замість двох. Поки що рано говорити, але попередньо ми втратили 70% врожаю. Вплив заморозків на виробництво – реальна проблема, яка стає все актуальнішою. Ми повинні навчитися захищати себе, – зазначив менеджер Les Jardins Bio du Médoc Джоселін Жонкур.

З моменту створення в 1989 році і до переходу на органічне виробництво господарство всього двічі постраждало від морозів. Але з 2018 року на рослини найсерйозніше вплинули два морозні періоди – в 2019 і 2021 роках.

Нагадаємо, українська лохина ТМ BigBlue завойовуватиме Скандинавію.

Українські виробники збирають перші врожаї лохини.

Українські науковці розпочали дослідження з вирощування лохини.

Журнал «Ягідник»

Останні статті