Фермерам розкажуть, як створювати холодовий ланцюг для спаржі

 Фермерам розкажуть, як створювати холодовий ланцюг для спаржі

Виробникам, які планують вирощувати спаржу, спеціалісти Інституту овочівництва НААН України планують надати рекомендації з організації холодового ланцюга та логістики при виробництві цієї продукції. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила Тетяна Івченко – науковий співробітник  Інституту овочівництва та баштанництва НААН та експерт ринку спаржі.

– Ми ретельно проаналізували сучасні передові практики його організації під час виробництва конкурентоспроможної свіжої продукції для внутрішнього і зовнішніх ринків та для переробки. Для вас ми виклали всі основні етапи організації холодового ланцюга: збирання, складання продукції, її транспортування на доробку, сортування і калібрування, режими попереднього охолодження, зберігання в умовах низьких позитивних температур у холодильній камері, дезінсекція, вимоги щодо транспортування продукції на внутрішньому ринку та під час авіаперевезень, – написала вона.

Тетяна Івченко додала, що окремим розділом наведено результати наших власних наукових досліджень з оцінки ефективності короткострокового зберігання спаржі зеленої у холодильній камері залежно від виду пакування. 

Отримати рекомендації можна безкоштовно, надіславши відповідний запис за формою тут.

Читайте також: Цьогоріч на ринку спаржі не було конкуренції

Журнал «Ягідник»

Останні статті