Експорт лохини до США зріс на 4500%

 Експорт лохини до США зріс на 4500%

За останні кілька років Перу стало лідером з експорту лохини до США – найбільшого у світі споживача цієї ягоди на одного жителя. Цього сезону експорт лохини з Перу, за попередніми оцінками, збільшиться на 59% порівняно з минулим роком. При цьому найбільшою країною-імпортером лохини залишаються Сполучені Штати Америки, повідомляє jagodnik.pl.

За даними Agronometrics, експорт перуанської лохини на початку жовтня 2021 року вже досяг рівня 112 078 тонн, тоді як за аналогічний період попереднього року він становив 70 339 тонн. Таким чином, Перу третій сезон поспіль зберігає статус найбільшого експортера лохини в світі, випереджаючи Чилі.

За останні 6 років Сполучені Штати Америки збільшили імпорт перуанської чорниці на 4500%, досягнувши у 2020 році майже 60 тис. тонн. Це пояснюється масштабами виробництва лохини в Перу, які постійно зростають, і збільшенням врожайності плантацій.

Перу конкурує з кількома іншими країнами, коли справа доходить до поставок лохини в США. Найбільшими суперниками є Чилі та Мексика, але поставки з цих країн починаються трохи пізніше, ніж з Перу. В аналогічний період дозріває також в Аргентині, але обсяги виробництва там поки не дуже великі. При цьому Перу може забезпечити безперервність поставок лохини впродовж 7 місяців на рік.

Читайте також: Фермер реалізовуватиме лохину та суницю в коробках із сухого листя

Вебінар про конкурентні переваги лохини: реєстрація триває!

Журнал «Ягідник»

Останні статті