ЕФКО: ефективність виробництва в плодовоочевому секторі – презентація нового Проекту USAID AGRO

 ЕФКО: ефективність виробництва в плодовоочевому секторі – презентація нового Проекту USAID AGRO

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО та Асоціація «Ягідництво України» запрошують на презентацію нового спільного проєкту «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодовоочевому секторі» Презентація відбудеться 6 листопада об 11.00 у форматі ZOOM.

Проєкт ЕФКО – це принципово новий підхід до підтримки розвитку сектору плодоовочівництва. Головна мета проєкту – підвищити ефективність виробництва плодовоовочевої продукції та створити додану вартість продукції в восьми цільових областях України:  Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Харківській, Полтавській, Черкаській. Проєкт націлений на конкретні результати – підвищення продуктивності виробництва та збільшення обсягів продажів плодоовочевої продукції учасників. Це можливо за рахунок системного навчання та консультативного супроводу учасників проєкту фаховими консультантами.

При розробці програми та методології проєкту головний акцент організатори роблять на критеріях формування навчальних груп не тільки за регіонами, але й за культурами, на яких спеціалізується підприємство. Це дасть можливість забезпечити учасників максимально корисною інформацією із заглибленням у тему та з можливістю індивідуальних консультацій провідних експертів-практиків сегменту.

Таким чином, програма проєкту ЕФКО представлятиме собою потужний, сегментований та унікальний цикл тренінгів, навчальних семінарів та демонстрацій, мета якого – підвищення ефективності виробництва в тому числі за рахунок запровадження нових технологій та перегляду підходів до ведення бізнесу. Крім того, увага буде приділена новим підходам до вирощування сільськогосподарських культур відповідно до оцінки якості, асортименту продукції та каналів збуту, що продиктовані не тільки впливом пандемії COVID-19, але й змінами основних трендів, вподобань споживачів та вимог покупців з урахуванням каналів збуту та стандартів.

Проєкт впроваджуватиметься в інформаційному партнерстві з іншими організаціями, що представлені в цільових регіонах, а також за підтримки ГС «Інноваційне фермерство та кооперація».        

Захід, що відбудеться 06 листопада 2020 року, не тільки презентує проєкт, а також надасть розуміння, як саме можна підвищити врожайність, зменшити втрати на полі та в якому напрямку працювати. Про це розкажуть висококваліфіковані консультанти проєкту.

Окремий час буде приділено відповідям на запитання, які ви можете надіслати заздалегідь, а ми адресуємо нашим агрономам-консультантам. Отже, ви з самого початку зможете отримати відповіді на ваші найболючіші питання.

Програма заходу

  Тема Спікер
11.00-11.15 Привітання від програми USAID з аграрного і сільського розвитку АГРО Ксенія Сидоркіна, PMP Директор Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)  
11.15-11.30 Програма впровадження нових технологій та підвищення продуктивності і якості в плодоовочевому секторі Юрій Бакун, Менеджер з розвитку аграрних ринків Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)  
11.30-11.45 Як буде впроваджуватися Проєкт ЕФКО та що конкретно отримають учасники проєкту: правила гри та головний приз Ірина Кухтіна, Президент Асоціації «Ягідництво України»
11.45-12.00 Питання та відповіді стосовно проєкту Модератор Ірина Кухтіна, Президент Асоціації «Ягідництво України»
12.00-12.30 Як підвищити врожайність плодово-ягідних культур – основні кроки, та чого можна очікувати Ельвіра Абселямова, агроном-консультант проекту з фруктових та ягідних культур
12.30-13.00 Як підвищити врожайність овочевих культур– основні кроки, та чого можна очікувати Зіновія Єлінська, , агроном-консультант проекту з овочевих культур
13.00-13.30 Серія питань та індивідуальні запити від агрономів-консультантів Модератор Тетяна Данилів, виконавчий директор ГС «Інноваційне фермерство та кооперація»

Участь у заході є безкоштовною за умови обов’язкової попередньої реєстрації

Долучитися до проєкту «#ЕФКО: ефективність виробництва в плодовоочевому секторі» можна вже зараз, заповнивши вступну анкету!

За більш детальною інформацією, а також в разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до нашої команди:

Тетяна Смірнова, менеджер з комунікацій Асоціації «Ягідництво України»

+380672661573  (Viber, What’s App, Telegram)

+380674873749

e-mail: tsmirnova@uaberries.com.ua

Журнал «Ягідник»

Останні статті