Ефективний обробіток ягідника препаратом Nordox 75 WG восени

 Ефективний обробіток ягідника препаратом Nordox 75 WG восени

Профілактика саду завжди дешевша, ніж лікування. У цьому переконані фахівці компанії «Родоніт Агро», які пропонують фермерам високоякісний мідний фунгіцид-бактерицид для садів та виноградників Nordox 75 WG. Осінній обробіток знижує рівень захворюваності рослин навесні до 50 %, а це сприяє зменшенню витрат на фунгіциди. Додаткова вигода полягає в тому, що рослини будуть більш стійкими до будь-яких стресових ситуацій (захворювання, мороз, посуха). Окрім того, збільшуються шанси зібрати більше врожаю найвищої якості, який відповідає міжнародному органічному сертифікату.

ЧОМУ РЕКОМЕНДОВАНО ЗАСТОСОВУВАТИ ВОСЕНИ В ЯГІДНИКАХ, САДАХ І ВИНОГРАДНИКАХ NORDOX 75?

Фахівці компанії «Родоніт Агро» наводять багато причин, чому препарат Nordox 75 потрібно використовувати в саду та на винограднику.

 • Препарат допомагає продезінфікувати ваші насадження і покращити їхній фітосанітарний стан. Адже захист рослин від патогенів за допомогою Nordox 75 становить до 50 %.
 • Nordox 75 забезпечує пролонгований захист рослин від патогенів. Не змивається навіть сильним дощем (витримує 60 мм опадів!).
 • Nordox 75 підвищує стійкість рослин до захворювань, посухи та заморозків.
 • Завдяки препарату коренева система краще засвоює амонійний азот та інші елементи живлення з ґрунту.
 • Nordox 75 має органічний сертифікат OMRI (Organic Materials Review Institute).
 • Nordox 75 має найменші норми витрати, якщо порівнювати з усіма іншими мідними препаратами, тому що є найбільш концентрованим препаратом в світі!
 • Оптимізація витрат на фунгіциди навесні до 50 %.
 • Використання від 1 до 1,5 кг /га. Максимальна доза за рік – 4,5 кг.
 • Мінімальні витрати на гектар – від 17 євро.

Nordox 75 – не фітотоксичний препарат, що належить до 3 класу небезпеки. Період захисної дії – 1–2 тижні. Період очікування – 3–20 днів. Термін зберігання – 2 роки.

Препарат не розпилюється. Легко та швидко розчиняється у воді, не утворює піни.

Також компанія «Родоніт Агро» рекомендує для осіннього обробітку рослин використовувати мідно-цинкове добриво VERNO для корекції рівня міді, цинку, марганцю, кальцію та профілактики захворювань.

Nordox 75 містить мікронізовані частинки оксидів міді, середній розмір яких становить 1,2 мікрона, що забезпечує ефективне покриття, утримання і міцне прилипання до поверхні рослин.

Після потрапляння на листову поверхню частинки міді вступають у взаємодію з вологою та вивільняють іони двовалентної міді, яка стає активною проти збудників захворювань. Після контакту з обробленою поверхнею спори та бактерії швидко поглинають іони двовалентної міді, і як тільки токсична концентрація всередині клітини досягнута, процес інфікування рослин припиняється.

ВІД ЯКИХ ХВОРОБ ЗАХИЩАЄ NORDOX 75?

Яблуня та груша: парша; плямистості: бактеріальна; облямована (ринхоспоріоз), сітчаста, смугаста, темно-бура (фомопсис), чорна бактеріальна, плямистість листя (рамуляріоз).

Черешня: моніліоз; кокомікоз; клястероспоріоз.

Виноград: антракноз; мільдью.

Персик: кучерявість листя.

Бонус від Nordox 75

 • Органічний сертифікат на кінцеву продукцію.
 • Можна використовувати як репелент проти равликів на деревах і виноградних лозах.

СКЛАД ПРЕПАРАТУ Nordox 75

Препарат складається з окису міді: 750 г/кг біологічної активної чистої міді; (860 г/кг окису міді – найбільш висококонцентрований мідний фунгіцид).

Засіб складається із часток сферичної форми. Їхній розмір – до 1,2 мікрона.

Форма випуску – мікронізовані гранули.

Препаративна формула – водно-дисперговані гранули.

МЕХАНІЗМ ДІЇ NORDOX 75

Інгредієнти змішуються з природними диспергаторами та подрібнюються на ще дрібніші частинки. При контакті з водою сферичні наночастинки окису міді ефективно розподіляються на поверхні листя. Листок з його трохи кислою поверхнею і негативним зарядом починає вивільняти позитивно заряджені іони двовалентної міді. Іони міцно прилипають до поверхні листка, утворюючи захисний шар, який не допускає проникнення патогену в рослину. Водночас іони 2-валентної міді поглинають мікроорганізми і гинуть. При додаванні у воду виходить тонка суспензія мікрочастинок, які не забивають форсунки.

ЧОМУ НАЯВНІСТЬ 1- ТА 2-ВАЛЕНТНОЇ МІДІ В ПРЕПАРАТІ ПОКРАЩУЄ РОБОТУ ПРЕПАРАТУ?

Вона впливає на структуру білків і різних ферментів, системи транспортування електронів та клітинні мембрани рослин. Завдяки різній швидкості хімічних реакцій 1- та 2-валентної міді та різноплановому впливу препарату на організм збудника захворювання досягається висока ефективність препарату та тривала його дія.

Nordox 75 – ваш кращий партнер для будь-якої системи захисту. Nordox 75: вища якість – менші витрати.

Компанія «Родоніт Агро»

Консультаційний відділ: +38 050 685 31 64 +38 067 384 57 80 +38 096 233 59 64 +38 050 100 02 55

Безкоштовно завантажити випуск журналу «Ягідник» № 3 можна тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на рік (у 2022 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство, підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Анна Панкратенкова, менеджер, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Все буде Україна!

Журнал «Ягідник»

Останні статті