Два органічні господарства Львівщини отримають гранти

 Два органічні господарства Львівщини отримають гранти

Два господарства з Львівської області отримають гранти в межах програми «Підтримка органічного сектору в Україні». Зокрема, це ФГ Костіва Романа Пилиповича, яке вирощує зернові, бобові, олійні, овочеві культури та здійснює перероблювання борошна, крупів, пластівців, а також «Перший органічний розсадник», який вирощує органічні пряні трави, зелень, салати, овочі та ягоди, виготовляє джеми та консервацію. Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

– На Львівщині здійснюють діяльність 33 органічні оператори, які активно надають органічну продукцію на потреби ЗСУ, територіальну оборону, а також надають прихисток внутрішньо переміщеним особам з різних куточків України. Гранти дозволять суттєво підтримати їх діяльність. Щиро вітаємо переможців, – зазначила Людмила Гончаренко, заступниця директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА.  

Загалом по Україні отримали грантову підтримку 34 органічні виробники. Як відомо, загальна сума грантової підтримки в рамках другого етапу складає 150 тис. доларів. На другому етапі програми понад 80 господарств з 16 регіонів України подали заявки на отримання грантів, з яких обрано 34 переможці.

Читайте також: Майже всю лохину ТМ STYNAVA Organic Garden продали в Україні

Журнал «Ягідник»

Останні статті