«Дунайський аграрій» планує вирощувати органічну малину

 «Дунайський аграрій» планує вирощувати органічну малину

У господарстві «Дунайський аграрій» з Одещини, яке на площі 2000 гектарів вирощує органічні фрукти, зернові культури та продукти тваринного походження, вирішили додати до асортименту культур ще й малину. Детальніше про це, а також про роботу в умовах війни, в ексклюзивному коментарю «Ягіднику» розповів керівник компанії Роман Дяжук.

– Ми плануємо на декількох гектарах спробувати вирощувати органічну малину. Спочатку хочемо побачити, як вона буде в нас рости, а вже пізніше потім будемо висаджувати її масово. Реалізуватимемо її як на свіжому ринку, так і в змороженому вигляді. Окрім того, зможемо її використовувати для виготовлення пастили, – зазначив керівник компанії «Дунайський аграрій».

Як розповів Роман Дяжук, на плантаціях висаджуватимуть ремонтантні сорти малини, які підходять для органічного землеробства.

Загаломнаше господарство продовжує свою роботу, адже ми знаходимося далеко від воєнних дій. Цьогоріч ми планували збільшувати площі під лікарськими травами, але поки що не будемо цього робити, – прокоментував керівник компанії «Дунайський аграрій».

Оксана МАРЧУК

Читайте також: Думка фахівця: до Великобританії треба експортувати ягоди

Олар Катерина

http://jagodnik.info

Останні статті