Досвід вирощування черешні від «Уманської фруктової компанії» переймуть учасники конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»!

 Досвід вирощування черешні від «Уманської фруктової компанії» переймуть учасники конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові»!

«Уманська фруктова компанія» – головний діловий партнер дводенної міжнародної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Кісточкові» та партнер бізнес-туру, який відбудеться 11 червня. Всі учасники заходу отримають унікальну можливість відвідати господарство, що спеціалізується на вирощуванні черешні, – «Уманську фруктову компанію»!

 «Уманська фруктова компанія» має гарний досвід вирощування черешні. 2017 року у компанії був започаткований інтенсивний проєкт черешневого саду, спрямований на вирощування черешні європейських сортів із прицілом на експорт. Власники черешневого саду використовують високоякісний безвірусний європейський садивний матеріал, співпрацюючи з кращими європейськими розсадниками. У процесі вирощування черешні використовують нові технології та агрономічний супровід закордонних спеціалістів.

– Торік нам вдалося наростити врожай. Обсяги були більші, аніж у 2019 році, а головне – ми отримали саме ту ягоду, на яку розраховували, купуючи саджанці у розсаднику: того розміру, смаку та кольору, які нам обіцяли, зрештою, які ми куштували за кордоном. Це гарна, велика й смачна черешня. Рівень цукрів сягав до 27 одиниць, калібр – 32, 34, 36 і навіть 38! – розповідає керівниця проєкту та співвласниця черешневого саду ТОВ «Уманська фруктова компанія» Оксана Гордій.

Нині в «Уманській фруктовій компанії» вирощують 17 га черешні середньопізніх і пізніх сортів.

Про досвід співпраці з європейськими розсадниками, особливості вибору садивного матеріалу, сучасні сорти черешні, досвід закладання саду, схему посадки дерев, технологічні аспекти догляду за деревами, зберігання та охолодження ягоди тощо – про це всі охочі дізнаються конференції.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ! КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

10 червня відбудеться пленарна частина конференції з виступами керівників господарств, виставками-презентаціями техніки, дегустаціями продукції, виготовленої на основі ягід, безалкогольних напоїв тощо.

11 червня пройде бізнес-тур на провідні садівничі господарства Черкащини – «Уманську фруктову компанію», «Біопродукт» та на демополе Уманського національного університету садівництва.

Більше про бізнес-тур читайте тут.

Також доступна попередня програма заходу – тут.

Конференція відбудеться із дотриманням всіх карантинних вимог!

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті