Доступна електронна версія журналу “Ягідник” №4!

 Доступна електронна версія журналу “Ягідник” №4!

Електронна версія нового номера журналу “Ягідник” уже доступна для прочитання! А скоро “Ягідник” №4 вийде друком та помандрує до своїх читачів!

Що готує цього разу енциклопедія сучасного ягідництва? Традиційно, досвідом ягідництва на сторінках журналу діляться передові ягідні господарства. Ви дізнаєтеся про лохину, малину, суницю садову, кизил, обліпиху… На сторінках журналу висвітлені секрети успішної переробки різних ягід.

Окрім того, у новому номері “Ягідника” способами вирішення різних проблем поділилися українські науковці. Наприклад, Володимир Сіленко, канд. с.-г. наук, розповів про нові підходи до застосування біопрепаратів у ягідних насадженнях. Михайло Капштик, канд. с.-г. наук, висвітлив тему “Контроль шкідників і хвороб у садах і ягідниках нехімічними методами”. Валентина Рожко, доцент кафедри землеробства та гербології НУБіП України, разом із Валентином Рожко, виконавчим директором ТОВ «Агро-Юкрейн», розповіли про ключові моменти успішності проєкту «Вирощування ремонтантної суниці». Агроконсультант Анна Луцько поділилася секретами королеви ягід – суниці садової. Світлана Клименко, доктор біологічних наук, продовжила свою тему, що стосується вирощування кизилу. Є. П. Постоленко, кандидат сільськогосподарських наук, Л. В. Постоленко, кандидат сільськогосподарських наук, розповіли про малину для переробки. Родзинка номера – уже традиційний юридичний практикум від Патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

Переходьте за посиланням і приєднуйтеся до прочитання нової порції мегакорисної інформації з ягідничої сфери!

Журнал «Ягідник»

Останні статті