До уваги ягідників: змінено дати проведення Міжнародної конференції з чорної смородини

 До уваги ягідників: змінено дати проведення Міжнародної конференції з чорної смородини

Асоціація «Ягідництво України» та Міжнародна асоціація чорної смородини (IBA) продовжує працювати над організацією Сьомої Міжнародної конференцію з чорної смородини! Отже пропонуємо Вас запланувати нові дати події!

Сьома міжнародна конференція з чорної смородини відбудеться 1-4 червня 2021 року у Львові!

«Ми намагаємося у всьому шукати й позитивні моменти. Так, через карантин ми змушені перенести подію на рік. Але з іншого боку, в нас буде більше часу, щоб зробити конференцію максимально продуктивною, цікавою та корисною!», – коментує Ірина Кухтіна, Президент Асоціації «Ягідництво України».

Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на участь в Сьомій міжнародній конференції з чорної смородини буде відкрита вже наступного тижня. Причому, до кінця 2020 року діятимуть найбільш вигідні умови, як для відвідувачів заходу, так і для учасників експозиції, партнерів та спонсорів.

Місце проведення : Premier Hotel Dnister – найгостинніший готель Львова з неймовірною панорамою краєвидів Старого Міста, що відкривається з його вікон

Програма конференції включатиме в себе як актуальні та цікаві презентації від провідних аналітиків, експертів і практиків України та світу, так і практичний бізнес-тур одразу на три провідні підприємства регіону з різною спеціалізацією. Крім того, протягом заходу проходитиме експозиція, в якій візьмуть участь лідери з постачання МТР, обладнання, садибного матеріалу тощо.

Родзинкою конференції стане конкурс на кращі вироби зі смородини, як то джеми, пастила, настоянки тощо. Переможців конкурсу обиратимуть 5 членів журі, серед яких будуть представники галузі, ЗМІ, місцевої адміністрації та провідні спеціалісти сектору.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *