ДО МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ДЛЯ ГАЛУЗЕЙ САДІВНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ: ВІД ЗЕМЛІ – ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ» ДОЛУЧАЮТЬСЯ ВСЕ НОВІ УЧАСНИКИ

 ДО МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ДЛЯ ГАЛУЗЕЙ САДІВНИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ «ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ: ВІД ЗЕМЛІ – ДО ГОТОВОГО ПРОДУКТУ» ДОЛУЧАЮТЬСЯ ВСЕ НОВІ УЧАСНИКИ

До початку ювілейної П’ятої Міжнародної конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» залишилося зовсім небагато часу! Дводенний захід, що відбудеться 22-23 жовтня у Львові в готелі «Варшава», обіцяє стати знаковим у розвитку садівничої, горіхівничої та переробної галузей України, адже надасть унікальну можливість дізнатися про передові методи вирощування фруктів та горіхів, отримати інструменти для виходу на новий рівень якості і прибутковості кожного господарства.

До конференції щодня долучаються нові учасники, поспішайте зареєструватися і ви, адже кількість місць обмежена!

Серед гостей та експонентів заходу будуть такі підприємства і господарства: ФГ «Гадз», Vitagro, ФГ «Буковинський сад», «Сварог», «Еко Ягода», ФГ «Надія сад», ВК «Як Бджола», ТоВ «Еколенд», СТОВ “Жахнівка”, Агрокомплекс «Барський» , Фруктова родина, ФГ «Джелик», ФГ «Добош», ПП «Півень», ФГ «Гончар», НВП фірма “АМАЛ ЛТД”, ФГ «Шанс», «Агро-Млин», ТОВ «Аврора» , «Львівхолод», ФГ «Токарчука», компанія «Еко-край», ФГ «Батьків Сад , ФГ «СИНТЕЗ – РЕЗУЛЬТАТ», Агро Кеар/Натс анд Гарден, ТОВ “Золоте Ядро”, «Корець сад», ФГ «Грін гарден», підприємство GP-Group, «Джіпсі фрут», «АГРОФРУТ ЗАКАРПАТТЯ», ФГ «Українські фрукти», «Горіхи світу», ТОВ «Фаетон інк», ФГ «Твій горіх», ЕКО-ОРГАНІК, ТДВ «Городецьке», «Велес – М», СТОВ “Дібрівка-Агросервіс”. І це ще не повний список учасників!

Вже готуються представити свої напрацювання, досвід та знання спеціалісти галузі з різних регіонів України, з Польщі, Білорусі, Німеччини, Італії.

Участь у виставці соків та продуктів переробки фруктів і ягід і продукції, виготовлених на їх основі, візьмуть компанії ФГ “Коник”, «TB Fruit», «Тріада МК», «Найсік», ТОВ «Фрукти Полтавщини», ФГ “Валентина”, «Сади Карлівщини», «Володимирські сади», ТМ Лонго Май, ДП Глорія, ФГ ” Агро світ- СВ”.

Нагадаємо, що конференція проходитиме два дні. 22 жовтня – відбудуться пленарна частина конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» та Горіховий форум (в окремій залі), виставка обладнання, техніки і технологій, презентація та дегустація продукції переробки, сучасних сортів горіхів, народна дегустація соків, святковий фуршет із нагородженням переможців Народної дегустації рамках конференції.

До участі запрошуються підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві, горіхівництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальники техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представники торговельних мереж і компанії-експортери.

Учасників гостинно приймає готель «Варшава». Забронювати номер завчасно можна на сайті http://warszawa-hotel.com.ua/. Для учасників конференції знижка 10% (при поселенні по звінку в готель).
А також партнер Конференції готель «Писанка» також надає 10% знижку для учасників конференції https://pysanka-hotel.virtual.ua/ru/

Умови участі в конференції:
В якості учасника:
Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)
Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції:

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Членам Асоціації УКРСАДПРОМ – знижка 10%!

Конференція проходить за підримки галузевих асоціацій – УКРСАДПРОМ, Гільдія Медоварів України, Українська Горіхова асоціація.

Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил, територія заходу – загальною площею 1200 кв. метрів. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися, у приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани. Учасникам утримуватися від рукостискань і обіймів.

Координатор проекту: Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Для реєстрації учасників звертайтеся:
Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682
Олена Кирилюк, тел.: +38 098 558 41 01
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126

Директор проекту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, шеф-редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Партнери по поселенню:
готель “Варшава”, http://warszawa-hotel.com.ua/
Рецепція : +38 (032) 224 53 35; +38 (067) 516 77 73; +38 (093) 511 77 73
готель “Писанка”, https://pysanka-hotel.virtual.ua/ru/
Рецепція: +38 (032) 294 51 35, +38 (098) 477 57 53
надають 10% для учасників конференції (при бронюванні по звінку в готель).

Журнал «Ягідник»

Останні статті