Читайте та завантажуйте журнал «Напої. Технології та Інновації»!

 Читайте та завантажуйте журнал «Напої. Технології та Інновації»!

Останній у 2022 році номер журналу «Напої. Технології та Інновації» уже можна завантажити безкоштовно на сайті techdrinks.info. Постматеріали з ключових подій у світі вина, технології виготовлення вина у відомих компаніях України, технології пивоваріння – ці та інші теми обговоримо в новому випуску журналу.

Читачів чекає пострепортаж із ІV Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» (15-16 грудня, Ужгород), стаття за результатами круглого столу на тему «Виноградарство і виноробство Закарпаття: реалії та перспективи», що відбувся в рамках цієї конференції.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» уже 10 років є інформаційним партнером потужних міжнародних виставок. Так, у цьому номері читачі дізнаються, як минула Міжнародна виставка-ярмарок World Bulk Wine Exhibition (21-22 листопада, Амстердам), а також міжнародна виставка SIMEI (15-18 листопада, Італія).

Родзинка журналу – інтерв’ю генерального директора АТ «Коблево» Віталія Рябошапка – про роботу компанії в умовах воєнного стану, підвалини успіху, технології виноградарства та виготовлення вин тощо. Також читачі дізнаються про технології виготовлення якісних вин у компанії «Шампань України» та про модернізацію заводу з первинної переробки винограду.

Також на сторінках журналу – репортаж із виноградника Василя Анталовського на Закарпатті, про вина, які мають численні нагороди на конкурсах та фестивалях. Читачів чекає ексклюзивна стаття про виноробство в Україні після війни (за результатами виступу засновника групи компаній Vinos de La Luz, власника виноробних підприємств в Іспанії, Італії, Аргентині та США Рікардо Нуньєса на ІV Міжнародній Благодійній науково-практичній конференції «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»). Досвідом виготовлення сидрів, кальвадосу та вина поділиться засновник ТМ Швейків Андрій Закревський.

Неодмінний тематичний блок журналу – виноградарство. Так, читачів чекає репортаж із Ужгородського національного університету, де діє кафедра плодоовочівництва та виноградарства з навчально-науково-виробничим центром; а також наукова стаття про міжнародні організації, що опікуються боротьбою із хворобами винограду, їх діяльність та що практичного можна взяти з їхніх сайтів (автор – Ніна Мулюкіна, заступник директора з наукової роботи ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова НААН України», д-р с.-г. н., член-кореспондент НААН України).

Про новий бренд бочок для витримування вина –TN Coopers – розкажуть представники компанії Lallemand. Інноваційні преси у виноробстві презентує компанія Bucher Vaslin.

Також у журналі «Напої. Технології та Іннвоації» буде репортаж із пивоварні LUCHAN, що в Луцьку. А представники компанії Castle Malting розкажуть про використання зеленого солоду GREEN MALT для створення екологічного пива.

Завантажуйте журнал «Напої. Технології та Інновації» № 4-5 на нашому сайті.

Починаючи з березня 2022 року, на період війни медіагрупа «Технології та інновації» відкрила безкоштовний доступ до журналів і надала читачам можливість безкоштовно завантажувати їх у форматі PDF!

Запрошуємо вас до співпраці. Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про підприємства, компанії та фермерські господарства на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення в журналах чи на сайтах («Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти:
Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, менеджер, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Ягідник»

Останні статті